Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Okouzlující zpěvačka Tarja Turunen vás zve na své vánoční koncerty

ČR - Jeden z nejkrásnějších rockových hlasů, TARJA TURUNEN, zavítá již tradičně do několika českých měst, kde pro své fanoušky chystá speciální vánoční koncerty!
Přidat na Facebook
Tentokrát Tarja vyráží ve zcela nové sestavě, kde ji bude doprovázet pouze kytara, klávesy a violoncello a také se zbrusu novým programem a zcela novým setem vánočních koled, kde samozřejmě nebude chybět oblíbená píseň Ave Maria! Ve Zlíně, Olomouci, Hradci Králové a Ostravě se tak můžete těšit na exkluzivní vánoční koncerty „CHRISTMAS TOGETHER“, které budou velmi emotivní a důvěrné!

Bude to neopakovatelný zážitek!Nyní už si pusťte pozvánkou, kterou pro vás Tarja Turunen natočila a nalaďte se na kouzelnou vánoční atmosféru, kterou k nám zpěvačka přiveze!

Tak si to rozhodně nenechte ujít a přijďte 16. prosince do Kongresového centra ve Zlíně, 17. prosince do kostela Panny Marie Sněžné v Olomouci, 18. prosince do Kongresového centra Aldis v Hradci Králové a 19. prosince do haly Gong v Ostravě.

Vstupenky na vánoční koncerty Tarji můžete zakoupit na https://www.mastersofrock.cz/cs/tarja-Turunen nebo prostřednictvím sítí TicketPortal, TicketMaster a TicketStream. S koupí však již příliš neotálejte, ať vám tato kouzelná show neunikne!

Zdroj: Pragokoncert Bohemia
Tina
(Martina )
pondělí 9. 12. 2019 10:00
, Martina . 2019. Okouzlující zpěvačka Tarja Turunen vás zve na své vánoční koncerty. Vychytané.cz. [Online] 9. 12. 2019. [Citace: 5. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13345. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Okouzlujici-zpevacka-Tarja-Turunen-vas-zve-na-sve-vanocni-koncerty
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.096s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 35.172.111.47
Serverový čas: pondělí 5. června 2023 18:13