Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Kytarista a zpěvák Láska uzavírá svůj první samostatný koncertní rok

PRAHA - Zpěvák a kytarista Láska (vlastním jménem Václav Vaňura) se na tuzemské hudební scéně sice pohybuje už řadu let jako člen různých hudebních kapel, nicméně jako sólového interpreta jej můžeme na koncertech potkávat až od začátku letošního roku.
Přidat na Facebook
Ačkoliv to byla jeho první koncertní sezona, měl by za tento rok odehrát celkem 70 koncertů. „Mám radost z toho, jak se to tohle moje hraní rozjelo. Když jsem se vloni rozhodoval, co vlastně budu v hudbě dál dělat, tahle cesta mě sice strašně lákala, ale zároveň jsem se bál, jak to vlastně lidi přijmou. Děkuju za to, že to zatím všechno krásně funguje“, popisuje Láska.

Po úspěšném jarním turné s populárním kolegou Pokáčem je Láska v těchto dnech uprostřed turné s Pekařem a jeho kapelou. „Baví mě, že společné koncerty můžu hrát jak s osamoceným písničkářem, tak i s celou kapelou. Navíc i já to tak nějak střídám – někdy hraju sám, někdy společně s kámošem a skvělým perkusionistou Tokhim“.

A protože Láska slaví letos v prosinci významné životní kulatiny, rozhodl se pozvat své hudební přátele a uspořádat společný narozeninový koncert.

Akce proběhne 5.12. od 19:30 v pražské Malostranské Besedě.

„Původně jsem chtěl udělat jen mejdan pro kámoše, nicméně Tokhi mě ukecal, ať uděláme rovnou koncert. Spoustě kamarádů muzikantů se tenhle nápad zalíbil a napsali mi, že během večera rádi něco zahrají. Těšit se tak můžete na celou řadu známých jmen z nejen české hudební scény – účast přislíbilo i několik zahraničních hostů“, upřesňuje oslavenec. Poslední vstupenky jsou stále k dispozici v předprodeji či na pokladně klubu.

Zdroj: HELPMUSIC
Tina
(Martina )
úterý 26. 11. 2019 14:00
, Martina . 2019. Kytarista a zpěvák Láska uzavírá svůj první samostatný koncertní rok. Vychytané.cz. [Online] 26. 11. 2019. [Citace: 12. 7. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13330. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Kytarista-a-zpevak-Laska-uzavira-svuj-prvni-samostatny-koncertni-rok
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.073s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 44.200.140.218
Serverový čas: pátek 12. července 2024 20:13