Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

LIZZO je s osmi nominacemi favoritkou Grammy

WORLD - Zpěvačka LIZZO je americkou královnou roku 2019. Prožívá báječné období, což stvrdilo vyhlášení nominací na ceny Grammy. Její jméno se na seznamu kandidátů na vítězství objevuje hned osmkrát!
Přidat na Facebook
Letošní vyhlašování nominací na americké výroční hudební ceny vejde do dějin. Poprvé v historii se hned dva interpreti ucházejí o sošku ve čtyřech hlavních kategoriích označovaných jako Big Four, tedy Album roku, Nahrávka roku, Skladba roku a Objev roku. Lizzo se v nich o vítězství utká s Billie Eilish. Kromě toho je ve hře o titul ve čtyřech žánrových kategoriích, což z korpulentní zpěvačky a flétnistky tvoří nejúspěšnějšího umělce letošního vyhlašování. Mezi nominovanými je navíc i producent Ricky Reed za práci na jejích skladbách Juice a Tempo. Od roku 2004, kdy se hned desetkrát radoval Kanye West, je to poprvé, co největší počet nominací získal nováček.Triumf Lizzo je zasloužený. Její singl Truth Hurts se letos hned sedmkrát dostal na první místo amerického singlového žebříčku, čímž Lizzo vyrovnala rekord ustanovený pro rapovou skladbu v ženské interpretaci. Před ní se totéž povedlo pouze dvojici Iggy Azalea a Charli XCX se skladbou Fancy.

Připomeňme, že Lizzo v roce 2019 vydala desku Cuz I Love You a jejím aktuálním singlem je skladba Good As Hell, respektive její nová úprava, v níž hostuje Ariana Grande.Zdroj: WARNER MUSIC ČR

Tina
(Martina )
čtvrtek 21. 11. 2019 15:00
, Martina . 2019. LIZZO je s osmi nominacemi favoritkou Grammy. Vychytané.cz. [Online] 21. 11. 2019. [Citace: 23. 2. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13325. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/LIZZO-je-s-osmi-nominacemi-favoritkou-Grammy
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.082s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 44.192.20.240
Serverový čas: pátek 23. února 2024 11:45