Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

JUDAS PRIEST přijede poprvé na Masters Of Rock

VIZOVICE - Je to tak! Legendární JUDAS PRIEST slaví letos v létě neuvěřitelné 50. výročí na poli světového metalu! Frontman kapely Rob Halford se nechal slyšet, že pro tyto narozeninové koncerty plánuje něco velmi, velmi speciálního!
Přidat na Facebook
„Poslední týdny a měsíce horečnatě pracuji s našimi stage designéry na tom, aby tato naše show byla skutečně něco výjimečného, něco, na co fanoušci nikdy nezapomenou. Ponoříme se hluboko, hluboko do naší historie a zahrajeme písničky, které jsme ještě nikdy naživo nehráli.“ říká Rob Halford. Sám tyto koncerty již nyní označuje za „neuvěřitelný milník“ v historii kapely! A pozor! Teď ta skvělá zpráva pro všechny fanoušky festivalu Masters Of Rock! Velkolepá oslava 50. narozenin kapely Judas Priest plná obřích překvapení nás nemine! Judas Priest vůbec poprvé dorazí do Vizovic, a to právě s touto velmi očekávanou megashow! Bude to nádherná oslava narozenin kapely, britského heavy-metalu a léta na Masters Of Rock! Tam musíte být!

A fanoušci „Masters“ velký pozor!!! Kvůli speciální show Judas Priest, kde se v průběhu koncertu budou například i vznášet nad pódiem určité prvky, jsme museli poprvé v historii festivalu sáhnout po dodávce pódia a střechy od společnosti Megaforce. Tato mohutná ocelová stage bude představovat mimořádné vizuální vylepšení festivalu! Stage bude daleko větší, vyšší a po obou stranách ji budou lemovat obří LED stěny.

První edice vstupenek za super zaváděcí cenu 1.900 Kč, jde do oběhu na Zimním Masters Of Rock, který se uskuteční již tuto sobotu. Vstupenky se budou prodávat na pokladnách haly Datart. Zaváděcí cena je platná pouze v tento den.

Následně jdou vstupenky do předprodeje s navýšenou cenou, platnou do konce roku, nebo do vyprodání limitované edice a zakoupíte je od pondělí 25.11. od 9:00 hod. exkluzivně, pouze na stránkách www.mastersofrock.cz, sekce „Vstupenky“, v kavárně Masters Of Rock Café ve Zlíně a v pražském sídle agentury Pragokoncert (U Bulhara 3).

Zdroj: Pragokoncert Bohemia, a.s.
Tina
(Martina )
čtvrtek 21. 11. 2019 13:00
, Martina . 2019. JUDAS PRIEST přijede poprvé na Masters Of Rock . Vychytané.cz. [Online] 21. 11. 2019. [Citace: 21. 5. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13323. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/JUDAS-PRIEST-prijede-poprve-na-Masters-Of-Rock-
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;)  
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.07s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 100.26.179.41
Serverový čas: úterý 21. května 2024 22:55