Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Zpěvák, kytarista a producent ROBIN MOOD si splnil další sen

ČR - Právě vyšlo jeho debutové album Na Měsíc. Cesta k němu byla poměrně dlouhá.
Přidat na Facebook
Hudebník na ní sbíral zkušenosti, vydával singly a postupně si budoval jméno i mezi posluchači. Zasvěcení ho už před dvěma lety, kdy zveřejnil první singl Generace, znali jako spoluhráče Marka Ztraceného, koproducenta řady hiphopových nahrávek a kytaristu Eddie Stoilow. Autorsky se Robin Mood podílel na několika hitech Paulieho Garanda, liberecká rapová jednička mu na oplátku režírovala videoklip ke zmíněné prvotině. A nejen to. Paulie Garand se objevuje i jako host na Robinově desce Na Měsíc. Ve skladbě Planeta bez lidí jim sekunduje slovenský Matys. Nahrávka patří bezesporu k vrcholům alba a k nejpovedenějším kolaboracím roku 2019.

Album dostalo název podle Robinova největšího hitu. S písní Na Měsíc výrazně uspěl v rádiích, na YouTube jí chybí jen málo k prvnímu milionu. Na většině písniček z desky se podílel producent Kenny Rough, kterého Mood dobře zná z liberecké scény. Spolu ostatně produkovali i nejnovější počin Xindla X a spoustu dalších českých a slovenských nahrávek. Podobně jako na známých singlech Gravitace nebo Mizim se Robin Mood i na albu prezentuje moderním popovým zvukem a písničkami, které se dobře pamatují, ale nejsou zbytečně vlezlé. Pestrá nahrávka nabízí hned několik poloh. Třeba v Nahoru hudebník koketuje s tanečním beatem, písničkám Zločin a Démoni zase sluší temnější poloha a poprockové aranže.

Deska Na Měsíc bude pokřtěna 11.12.2019 v klubu FAMU v Praze.Zdroj: WARNER MUSIC ČR
Tina
(Martina )
pondělí 18. 11. 2019 09:00
, Martina . 2019. Zpěvák, kytarista a producent ROBIN MOOD si splnil další sen. Vychytané.cz. [Online] 18. 11. 2019. [Citace: 1. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13318. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Zpevak,-kytarista-a-producent-ROBIN-MOOD-si-splnil-dalsi-sen
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.095s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.207.240.77
Serverový čas: čtvrtek 1. června 2023 05:09