Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Každý zná svého Majkla.. nebo ne?

Majkl tady, Majkl tam, Majkla mám, Majkla(ovi) dám, Majkl sám....cože z toho vlastne bude?
Přidat na Facebook
Tak jakže je to s tím Majklem???.."mno ty woe, to fak´nefim...heh...o kerým Majklovi to mluvíš?" jo tak tohle je přesně ta reakce, na kterou jsem čekal. Není nikomu jasné, jak to s ním vypadá, ale drbe se o něm široko dalek kam je oko své dohodíš a ucho jeho uslyšíš.

Tak jsem přemýšlel, kolik těch Majklů vlastně je. Napadli mě rovnou tři:

Majkl Jackson - jóóó frajer to bejval, když já táhal kačéééra po návsi on si tahal na pódium ruský tanky, indiány a kdoví jaký zvířátka ještě. (jo a taky kýbl primalexu a prací prášek ---- aby bílá BÍLÁ byla a kamaráda nepobl..la. ) to byly čas.., kdeže ty loňské sněhy a nosy jsou....teď je v Irsku a děsně čte knihy o filmu...asi by chtěl být režiséér. (že by další autobiografický příběh na téma já ty děti opravdu mám fuck ráth?)

Dalším byl Majkl Night.., ten co se řítil tmou jako osamocený jezdec a ochránce práva všech utlačovaných se svým přítelem KITem, který uměl mluvit, skoro chodit a koukal na ženský jak puberťák s beďarem na tváři a třemi chlupy na hrudi. (a to měl v sobě starou 486ku a 8Mb RAM) To byla dvojka, černej Pontiac 2000 a jeho majitel, který měl na čele, pod kůží, stříbrný plech (pozůstatek z války ve Vietnamu).

Měli jsme princeznu se zlatou hvězdou na čele, pak Majkla se stříbrným plechem na čele a co přijde dál? Prasátko s bronzovou :-P.. u na ocase? Se necháááámééé přééékvapííít nééé??? "Bo nas to netrapi!"

No a pak ten „slavný“ majkl DJ, jóóó co vám budu povídat. Dyť ho fšichni znáte.., sportovec, nehodný syn hodné matky, laskavý...laskavý, no a švihák každým coulem. Ale dějí se i vážný, tajemný věci.., vždycky při úplňku, cca 15x za měsíc, mu vypadává jeden vlas.., asi ten šedivý, ale hned mu další dva narostou (chudák, moc maká).., a to není všechno. Je učenlivý a domácí práce zvládá mrknutím oka, třeba montování poliček mu jde děsně dobře:-) Ale dosti prací, mrknu do koule (do týýý křišťálový) a vidím strana 863 vpravo dole. " říkám že vidím" , "strana 863 vpravo dole", "kouknu a vidím", "ty si ale drzý DJ!" :-) A cože jsem to tam viděl??? ....bílé obočí a škodu 120 se zvonkem od šaliny(od tramvaje) ciiiliiiling...a ještě něco víc, ale to snad někdy příště...

a zítra v TV! : Tak jde Majkl (moonwalk)-seriál na pokračování, Otázky Majka (Black or White) a Smrtonosný Majkl III (Thriller) a v sobotu Majkl in Musicland (You are not alone)

Support your Majkl!

Special for all Majkls on the world.


LeXXa
(Tomáš Šula)
sobota 7. 10. 2006 08:00
Šula, Tomáš. 2006. Každý zná svého Majkla.. nebo ne?. Vychytané.cz. [Online] 7. 10. 2006. [Citace: 7. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=133. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Kazdy-zna-sveho-Majkla..-nebo-ne?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.072s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.207.133.27
Serverový čas: čtvrtek 7. července 2022 03:37