Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

STINGOVO SVĚTOVÉ TURNÉ MY SONGS PRODLOUŽENO

Společnosti Cherrytree Management a Live Nation dnes potvrdily, že Sting příští rok v létě vyrazí do Evropy s programem My Songs a zcela poprvé se představí v neděli 5. července 2020 v Zámecké zahradě ve Slavkově u Brna.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
STING
neděle 5. července 2020 21:00
(konec +- pondělí 6. července 2020 04:00)
Zámecká zahrada
Slavkov u Brna (CZ)
Sting: My Songs bude dynamická show se zaměřením na nejoblíbenější Stingovy skladby mapující kariéru tohoto sedmnáctinásobného držitele ceny Grammy. V rámci koncertu zazní písně jeho sólové kariéry, jakož i skladby skupiny The Police. Fanoušci mohou očekávat, že uslyší hity jako“Fields Of Gold“,“Shape Of My Heart”, “Roxanne”, “Demolition Man“ a řadu dalších, které Sting představí v doprovodu své rockové skupiny, kterou tvoří: Dominic Miller (kytara), Josh Freese (bicí), Rufus Miller (kytara), Kevon Webster (klávesy), Shane Sager (harmonika), Melissa Musique a Gene Noble (vokály).

Skladatel, zpěvák, autor, herec, aktivista - STING získal uznání ve všech těchto rolích a přesto se vzpírá snadnému označení. Narodil se v anglickém Newcastlu, v roce 1977 se přestěhoval do Londýna a spolu se Stewartem Copelandem a AndySummersem založil skupinu Police. Společně vydali pět alb, získali šest cen Grammy a v roce 2003 byli uvedeni do Rock and Rollové síně slávy.

Jako jeden z nejvýraznějších sólových umělců na světě Sting získal dalších 11 cen Grammy, dvě Brit Awards, Zlatý Globus, cenu Emmy, obdržel čtyři nominace na Oscara (včetně nominace za skladbu "The Empty Chair" ze soundtracku JIM: THE JAMES FOLEY STORY v roce 2017), nominaci na cenu TONY, cenu časopisu Billboard a cenu MusiCares 2004 v kategorii Osobnost roku. Sting je také členem Síně slávy skladatelů, získal ocenění Kennedy Center Honours, The American Music Award of Merit a The Polar Music Prize. Obdržel také čestné doktoráty hudby na University of Northumbria (1992), na Berklee College of Music (1994), na University of Newcastle uponTyne (2006) a na Brown University na její 250. výroční promoci (2018).

Po kritikou uznávaném albu 57th & 9th, jeho první rockpopové desce po více než deseti letech, Sting a ikona reggae Shaggy vydali společné album nazvané 44/876 nabízející mnoho překvapivých hudebních spojení. Názvem desky hudebníci odkazují na příslušné telefonní kódy zemí (44 pro Spojené království, Stingovo místo narození, a 876 pro Jamajku, rodiště Shaggyho). Album 44/876 tak vzdává hold hluboce zakořeněné lásce obou k Jamajce – rodišti Shaggyho a zemi, kde Sting napsal takové klasické hity jako "Every BreathYouTake“. Album bylo oceněno cenou Grammy v kategorii „Nejlepší reggae nahrávka“.24. května vyšlo nové album s názvem My Songs, které obsahuje soudobé interpretace jeho nejslavnějších hitů, následované světovým turné stejného jména. Světové turné Sting's 'My Songs' je svižná, dynamická show představující jeho nejoblíbenější písně z dlouholeté kariéry tohoto sedmnáctinásobného držitele ceny GRAMMY .

Zvláštní vydání kritikou uznávaného alba My Songs bude k dispozici 8. listopadu a bude obsahovat bonusové CD s novými koncertními nahrávkami ze světového turné My SongsWorld Tour. Současně bude 8. listopadu vydáno digitální album s názvem My Songs: Live obsahující 11 nových koncertních nahrávek, které byly rovněž zachyceny na světovém turné My SongsWorld Tour.

Příští rok Sting uvede program My Songs v Las Vegas, od pátku 22. května 2020 se představí v Colosseum v Caesars Palace. Na koncertech budou představeny Stingovy skladby s dynamickými vizuálními odkazy na některé z jeho ikonických a inspirativních videoklipů.

Během své pestré kariéry prodal Sting více než 100 milionů svých alb, ať už s kapelou The Police nebo jako sólový umělec.

Zahrál si ve více než 15 filmech, produkoval uznávanou A Guide to Recognizing Your Saints a v roce 1989 účinkoval na Broadwayi v představení The Threepenny Opera. Jeho nejnovějším divadelním projektem byl muzikál The Last Ship nominovaný na cenu TONY a inspirovaný jeho vzpomínkami na loďařskou komunitu Wallsend na severovýchodě Anglie, kde se narodil a vyrostl. Představení se Stingovou hudbou a texty se uváděla na Broadwayi v roce 2014/2015 a následně absolvovala kritikou ceněné britské regionální divadelní turné, které proběhlo od března do července 2018. V letošním roce se Sting představil jako předák loděnice Jackie White v Torontu, kde se představení The Last Ship uvádělo v divadle Princess of Wales Theatre. Reprízy inscenace jsou naplánovány v Los Angeles v divadle Ahmanson (14. - 16. ledna 2020), San Francisku v divadle Golden GateTheatre (20. - 22. února 2020), Washingtonu, DC v National Theatre ( 27. března - 5. dubna), St. Paulu, MN v Ordway Center (8. – 19. Dubna) a v Detroitu, MI v Detroitské Opera House (22. – 26. dubna). Další informace o The Last Ship International Tour naleznete na www.thelastshipmusical.co.uk.

Stingova podpora organizací pro lidská práva, jako je Fond deštného pralesa, Amnesty International a Live Aid, odráží jeho umění v mezinárodním dosahu. Spolu s manželkou Trudie Styler založil Sting v roce 1989 Fond deštného pralesa, aby chránil jak deštné pralesy světa, tak domorodé obyvatele, kteří tam žijí. Společně uspořádali 18 benefičních koncertů s cílem zvýšit povědomí o ohrožených zdrojích naší planety. Další koncert se uskuteční 9. prosince v kultovním Beacon Theatre v New Yorku. Od svého založení se Fond deštného pralesa rozšířil na síť vzájemně propojených organizací působících ve více než 20 zemích na třech kontinentec.

Zdroj: LIVE NATION CZECH REPUBLIC s.r.o. & ECHO PROMOTION s.r.o.
Tina
(Martina )
pátek 8. 11. 2019 12:00
, Martina . 2019. STINGOVO SVĚTOVÉ TURNÉ MY SONGS PRODLOUŽENO. Vychytané.cz. [Online] 8. 11. 2019. [Citace: 21. 2. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13299. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/STINGOVO--SVĚTOVÉ-TURNÉ-MY-SONGS-PRODLOUZENO
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.063s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 44.192.15.251
Serverový čas: středa 21. února 2024 15:06