Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Zohan: Krycí jméno kadeřník

Kadeřnická úchylárna roku..
Přidat na Facebook
Nejprve začnu dějem a pak kritikou. Zohan je špičkový izraelský tajný agent. Hned v prvních třech minutách vám ukáže svůj svět, zatančí disko s Mariou Carry na tričku a omámí vás delikátní hrou s hakýsákem. (Teda aspoň se o to snaží, fuj).

Jenže Zohan se necítí být spokojený a touží po jiném povolání. Chce být světovým kadeřníkem. Bohužel rodiče se mu vysmějí a nemají pro svého syna pochopení. Otec ho nazve tepluchou. Takže si sbalí svou oblíbenou účesovou knížku a finguje svou smrt a aby ho nikdo nepoznal, změní si svou image. Za stanoviště a nový domov zvolí USA.

Cesta ke slávě a penězům není lehká. Všude ho odmítají, ale nakonec najde místo jako zametač vlasů v palestinském kadeřnictví. Kde tomu šéfuje krásná Palestinka s peprným jazykem, která Zohanovi zpočátku moc nedůvěřuje, ale nakonec se obrátí štěstí na jeho stranu a on může konečně obšťastňovat zákaznice a to doslova. Zákaznice, zejména ty ve věku, se hrnou jen, aby mohli ochutnat Zohanovu láskyplnou péči. (Mňau, mňau, mňau..)

Nic netrvá věčně a Zohana vyčmuchají jeho nepřátele. Budou se ho snažit zničit. Přesto je to ta nejmenší hrozba, protože větším problémem je chamtivý obchodník, který se snaží malou čtvrť, kde mezi sebou Palestinci a Izraelci žijí v míru, získat a postavit zde trapné obchodní centrum…

První upozornění, film je jen pro silné povahy a prázdné žaludky. Druhé upozornění, snímek je natočen zcela surově a podáván hodně drsně, ženy pánové nechejte raději doma, nebo vás čeká hodně výčitek a nepochopení. I když jsem pro všechnu srandu, v některých scénách jsem byla krajně podrážděná a mlčela jsem jako ryba, páč mi to nepřipadlo směšné. Ale i zas nebudu křivdit, nějaké komediální prvky by se našly.


Oficiální trailer k filmu Zohan, krycí jméno kadeřníkKomedie / Akční
USA, 2008, 113 min

Režie: Dennis Dugan
Hrají: : Adam Sandler, John Turturro, Emmanuelle Chriqui, Rob Schneider, Mariah Carey, Henry Winkler, Chris Rock, Ahmed Ahmed, Dave Matthews
joslin
(Petra Hrabalová)
úterý 9. 9. 2008 08:00
Hrabalová, Petra. 2008. Zohan: Krycí jméno kadeřník. Vychytané.cz. [Online] 9. 9. 2008. [Citace: 27. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1329. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Zohan:-Kryci-jmeno-kadernik
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.065s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.235.188.113
Serverový čas: středa 27. září 2023 00:30