Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

JANANAS v Lucerna Music Baru představí hosty i nové písně

Skupina Jananas chystá 23. října speciální koncert! V pražském Lucerna Music Baru k sobě přizve hosty a představí poprvé naživo nové písně.
Přidat na Facebook
Loni na koncertu se skupinou zahostoval David Stypka, letos se představí třeba zpěvák Voxel nebo legendární violoncellista Jaroslav Olin Nejezchleba (Vladimír Mišík, Ivan Hlas, Petr Kalandra, Marsyas). A kapela slibuje, že tím hudební překvapení ještě nekončí. „Necháváme si ještě něco v rukávu,“ dodává k tomu kytarista Jan Vávra. „Rozhodně bude ke slyšení něco, co se zřejmě nebude nikdy opakovat,“ doplňuje.

Kromě hostů kapela představí i část nového repertoáru. Kapela Jananas je známá především svým jemným podvratným humorem. Posledním albem je kritikou vysoce ceněné To samo z roku 2016, jehož titulní skladba si vysloužila i jednu nominaci na cenu Anděl. „Ano, chystáme novou desku a chceme část nového repertoáru představit právě v Lucerna Music Baru,“ hlásí skupina.

O klíčové tvůrčí dvojici Jananasu (Jana Infeldová, Jan Vávra) navíc nyní začíná být velmi slyšet i jako o autorech písní pro jiné interprety. Oba dva jsou podepsaní pod loňským hitem Za 100 let. Píseň se stala hned po uvedení nejhranější českou písní v rádiích a videoklip za rok nasbíral přes 15 milionu zhlédnutí.

Navíc se kapela zapojila do charitativní akce pro Nadační fond Českého rozhlasu Světluška. Společně s Xindlem X vytvořili hymnu Světlušky, píseň ZZZ. Tu i letos společně zahrají živě na akci Světlo pro Světlušku v sobotu 19. října ve 22 hod na ČT1. Jejich posledním autorským počinem je podíl na celkem pěti písních právě vycházejícího alba Lucie Bílé Ta o mně.

Zdroj: SUPRAPHON a.s.
Foto: Karel Fort
Tina
(Martina )
sobota 26. 10. 2019 08:00
, Martina . 2019. JANANAS v Lucerna Music Baru představí hosty i nové písně . Vychytané.cz. [Online] 26. 10. 2019. [Citace: 26. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13281. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/JANANAS--v-Lucerna-Music-Baru-predstavi-hosty-i-nove-pisne-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.093s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.201.72.250
Serverový čas: úterý 26. září 2023 08:09