Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Je libo striptýz nebo 2 ovce? Pardon, berani.

Na to, že byla neděle, byla celkem perná pro strážníky Městské policie. Buď chytali ovce, nebo jiný zvířátka z ohrádky..
Přidat na Facebook
Nedělní dopoledne "zpestřila " službukonajícím strážníkům MP Zlín 39letá žena ze Zlína. Krátce před polednem se na stálou službu MP Zlín obrátil občan, procházející Náměstím Míru, že jej a jeho přítelkyni obtěžuje podnapilá žena. Navíc se má svlékat do půl pasu a i přes přítomnost přítelkyně mu klade značně neslušné návrhy.

Na místo byla ihned vyslána hlídka MP Zlín a také nasměrován kamerový systém. Na něm byla zaznamenána dotyčná žena, která se zprvu svlékala od pasu nahoru a posléze i od pasu dolů. Strážníci ženu vyzvali k zanechání jejího protiprávního jednání, čemuž ovšem odmítala vyhovět a sdělila, že se bude svlékat kdy chce a kde chce, přičemž i strážníkům nabízela své erotické služby. Když její nabídka ovšem nebyla vyslyšena, změnilo se její chování ve značně agresivní.

Vzhledem k tomu, že ve svém stavu začala ohrožovat jak své vlastní zdraví, tak i zdraví ostatních kolemjdoucích, byla přivolána i hlídka Policie ČR. Tato nakonec umístila ženu do cely předběžného zadržení. Jejím protiprávním jednáním se bude nyní zabývat přestupkové oddělení Magistrátu města Zlína.Ovšem to není všechno :) Dva berany, potulující se v noci z neděle na pondělí objevila hlídka Městské policie Zlín na ulici Náves v Loukách. Hlídce se dle místní znalosti podařilo zjistit dva možné majitele zvířat, nicméně při pokusu o jejich kontakt nebyli strážníci úspěšní.

Proto se hlídka z okrsku Malenovice, ve spolupráci s další hlídkou Městské policie Zlín, rozhodla vehnat zvířata do prostoru oploceného hřiště u zastávky MHD. Po jejich úspěšném uzavření se nyní celou věcí zabývají strážníci z denní směny, za účelem nalezení jejich majitele.

.Štěpán
(Štěpán Prachař)
pondělí 8. 9. 2008 10:30
Prachař, Štěpán. 2008. Je libo striptýz nebo 2 ovce? Pardon, berani.. Vychytané.cz. [Online] 8. 9. 2008. [Citace: 24. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1327. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Je-libo-striptyz-nebo-2-ovce?-Pardon,-berani.
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.102s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.235.188.113
Serverový čas: neděle 24. září 2023 07:00