Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

KEANE OHLAŠUJÍ PO VYDÁNÍ NOVÉHO ALBA I VELKÉ EVROPSKÉ TURNÉ!

Krátce poté, co kapela Keane vydala nové album Cause and Effect, ohlašuje na začátek roku 2020 evropské turné.
Přidat na Facebook
Celá šňůra odstartuje 20. ledna v Bruselu a v průběhu ledna a února bude čítat celkem šestnáct koncertních zastávek. Kapela v létě nadchla své fanoušky v rámci festivalových vystoupení v Anglii a Evropě a okamžitě vyprodané byly i její koncerty v Americe, Francii a Německu, kde se představila například v pařížském La Maroquinerie či v klubu Lido v Berlíně.

Album Cause and Effect je nástupcem desky Strangeland z roku 2012, která obsahovala úspěšné singly „Disconnected“ a „Silenced By The Night“. Zrod nového alba byl překvapením i pro samotnou kapelu. Během pauzy zpěvák Tom Chaplin vydal dvě úspěšná sólová alba, ale chyběl mu jeho starý sparingový partner Tim Rice-Oxley. “Sám jsem se divil, jak moc jsem se nechal tímto tajemným a důležitým vztahem unášet,“ uvedl Tom.Tim mezitím, kdy si procházel svými vlastními životními boji a zápasy, napsal album plné úžasných osobních písní naplněných nejen humorem, ale i bolestí. Když písně Tom, baskytarista Jesse Quin a bubeník Richard Hughes slyšeli, byli do nich okamžitě vtaženi - jak zvukově, tak i textově. Od tohoto okamžiku kapela našla opět sama sebe, vrátila se do studia a začala dělat to, co tak milovala - přivedla nové písně do života a mezi členy došlo znovu k propojení.Jak dodává Tim Rice-Oxley: „Máme v sobě hodně skvělé hudby.“ A album Cause and Effect je přesně takové...

JAK TO KAPELE JDE NAŽIVO PO NĚKOLIKALETÉ PAUZE, SE BUDEME MOCI BRZY PŘESVĚDČIT I V PRAZE. JEDNOU Z ŠESTNÁCTI EVROPSKÝCH ZASTÁVEK BUDE I NAŠE HLAVNÍ MĚSTO, KDE SE KEANE VE FORU KARLÍN PŘEDSTAVÍ JIŽ 2. 2. 2020.

Zdroj: echopromotion.cz
Tina
(Martina )
pátek 11. 10. 2019 08:00
, Martina . 2019. KEANE OHLAŠUJÍ PO VYDÁNÍ NOVÉHO ALBA I VELKÉ EVROPSKÉ TURNÉ!. Vychytané.cz. [Online] 11. 10. 2019. [Citace: 26. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13244. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/KEANE-OHLASUJÍ-PO-VYDÁNÍ-NOVÉHO-ALBA-I-VELKÉ-EVROPSKÉ-TURNÉ!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.071s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.201.72.250
Serverový čas: úterý 26. září 2023 07:56