Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

SOUTĚŽ O 2 LÍSTKY NA PŘEDPREMIÉRU FILMU AD ASTRA

Soutěžíme o 2 lísky na předpremiéru filmu AD ASTRA v Golden Apple Cinema Zlín
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Ad Astra Předpremiéra
středa 18. září 2019 19:30
(konec +- čtvrtek 19. září 2019 02:30)
Multikino Golden Apple Cinema
Zlín (CZ)
Soutěžilo se o Hraje se o 2 lístky na předpremiéru filmu Ad Astra do Multikina Golden Apple Cinema Zlín. Chcete vědět, kdo získal ceny? Zobrazit výherce
Ad Astra (DOLBY ATMOS)
drama, sci-fi
USA - 2019 - (12) - 123 minut - CinemArt
Titulky/dabing: titulky, ATMOS titulky

Režie: James Gray
Hrají: Brad Pitt, Liv Tyler, Tommy Lee Jones, Donald Sutherland, Ruth Negga, Ravi KapoorOdpovědi, které hledáme, máme téměř na dosah.
Brad Pitt putuje na vnější okraj sluneční soustavy, aby zastavil hrozbu pro veškerý život na Zemi. Objevuje zde tajemství, která zpochybňují povahu lidské existence a naše místo ve vesmíru.
22. století. Umělá inteligence je integrována do všech průmyslových odvětví, Měsíc a Mars jsou kolonizovány, lidmi osídlené satelity obíhají kolem Neptunu, nejvzdálenější planety sluneční soustavy. Na Zemi se staví nová babylónská věž. Je to anténa, jejíž konec dosahuje až do vesmírného prostoru a která má sloužit k vyhledávání inteligentního mimozemského života.
Tým budující tuto obří stavbu vede Roy McBride (Brad Pitt). Astronautem se stal díky svému otci (Tommy Lee Jones), jenž byl velitelem výzkumné expedice projektu Lima. I jejím úkolem bylo pátrat po vyspělém mimozemském životě a před dvaceti lety zmizela kdesi v hloubi vesmíru. Nyní je Země postižena řadou nečekaných katastrof, které zasáhnou i stavbu obří antény. Americké zpravodajské služby se domnívají, že Royův otec stále žije a ohrožení Země má původ v explozích, ke kterým dochází u planety Neptun a souvisí s projektem Lima. Roy je vyslán na vesmírnou misi vedoucí přes Měsíc a Mars až k vnějšímu okraji sluneční soustavy, aby zde otce našel. Jeho cesta však odhalí tajemství zpochybňující samou podstatu lidské existence a jejího místa ve vesmíru.

Rezervace lístků na www.gacinema.cz
Lenny
(Lenka Nosková)
pátek 13. 9. 2019 21:35
Nosková, Lenka. 2019. SOUTĚŽ O 2 LÍSTKY NA PŘEDPREMIÉRU FILMU AD ASTRA. Vychytané.cz. [Online] 13. 9. 2019. [Citace: 5. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13213. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/SOUTĚZ-O-2-LÍSTKY-NA-PŘEDPREMIÉRU-FILMU-AD-ASTRA
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.069s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.70.233
Serverový čas: neděle 5. února 2023 02:52