Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

ŠKWOR oznamuje termíny Uzavřenej kruh Tour II

Dosavadní měsíce letošního roku byly pro Škwor ve znamení hojného koncertování.
Přidat na Facebook
Veleúspěšné jarní akustické turné po menších sálech takřka na dosah fanouškům v létě vystřídaly festivaly, a teď přichází zasloužený odpočinek. Není ale třeba věšet hlavy, nebude se odpočívat dlouho. Jak naznačují právě zveřejněné koncertní plány stále populárnější rockové úderky, hned zkraje roku 2020 se do toho zase pořádně opře! V plánu je pokračování hojně navštěvovaného Uzavřenej kruh Tour. Tentokrát však v sálech, kde kapela dlouho nebo dosud vůbec nehrála! Videoupoutávka: http://y2u.be/PMn6BWcRZYs

Čtveřice, jež loni na podzim vyprodala pražskou O2 arenu, kde oslavila 20 let existence, platí na domácí scéně za kapelu s hodně vysokým standardem. A to ať už se bavíme o studiových nahrávkách, za něž pravidelně sbírá Zlaté i Platinové desky Supraphonu, nebo o živých vystoupeních. Fanoušky baví živelnou energií a doslova výbušnou show, která si v ničem nezadá se světovou produkcí v rámci žánru. A nic se na tom nebude měnit ani během Uzavřenej kruh Tour II, na nějž jsou již nyní v předprodeji vstupenky prostřednictvím sítě Tickestream.

„Zase se nám začalo stýskat po pořádném nářezu! Vzhledem k tomu, že se neuzavíráme jen ve sportovních halách, tentokrát navštívíme místa, kde jsme dlouho nehráli, v některých případech dokonce nikdy! Můžete si být ovšem jistí, že ani mnohdy ztížené technické podmínky nás nezastaví v tom, abychom naši show posunuli opět vpřed. Chystáme nový program po hudební i vizuální stránce a především…. Už teď se na Vás neskutečně těšíme,“ komentuje kapela chystané turné.

To bude čítat celkem dvanáct zastávek napříč republikou a potrvá od února do května příštího roku (kompletní výčet najdete níže nebo na webových stránkách kapely zde: https://www.skwor.cz/koncerty). Jak už název napovídá, Škwor jím navážou na loňské, z většiny vyprodané halové turné k zatím poslednímu řadovému albu Uzavřenej kruh, z nějž vzešly pecky Pokřivenej pohled nebo Za tmavejch nocí. V setlistu koncertů ale samozřejmě nebudou chybět ani léty prověřené skladby jako Sraž nás na kolena, Kolikrát… a samozřejmě ani balada Síla starejch vín, jejíž klip na Youtube nasbíral už přes 36 milionů zhlédnutí.

Než se koncertní soukolí Škwor zase naplno rozjede, chystá kapela pro své příznivce ještě jednu video libůstku. Více zatím prozradit nemůžeme, ale budete-li sledovat Facebook a Youtube kanál Škwor, zajisté se vše včas dozvíte…

Zdroj: Lukáš Kadeřábek, SUPRAPHON a.s.
Tina
(Martina )
čtvrtek 12. 9. 2019 12:00
, Martina . 2019. ŠKWOR oznamuje termíny Uzavřenej kruh Tour II. Vychytané.cz. [Online] 12. 9. 2019. [Citace: 1. 4. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13207. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/SKWOR--oznamuje-terminy--Uzavrenej-kruh-Tour-II
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.081s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.241.39
Serverový čas: sobota 1. dubna 2023 12:42