Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Nestává se často, aby v Čechách vznikl skutečně originální videoklip

SEBASTIANOVI a partě tvůrců okolo něho se to podařilo! Vizuál k nové písničce Náš svět je ohromující.
Přidat na Facebook
Video je unikátní nejen na české poměry. „Při natáčení jsme využili techniku, která se používá výhradně při focení,“ přibližuje jedinečnost klipu režisér a kameraman Jakub Mahdal, který s nápadem přišel. „Všechny prostory, rekvizity, oblečení i účinkující jsou skuteční, všechno je ručně pomalované. V postprodukci vznikly pouze vizuální efekty.“ Divák má zprvu dojem, že sleduje animované video. Postupně se ale ukazuje, že jde o klam. „Poprvé jsme při natáčení nepotřebovali make-up,“ směje se Sebastian. „Výtvarnice Alžběta Josefy nás všechny kompletně pomalovala. Bylo to neskutečný. Ještě než padla první klapka, tušili jsme, že to bude něco výjimečného.“V klipu se střídají tři různá prostředí. Místnosti, v nichž se kromě kapely objevuje ještě akrobatka Adéla Míšková z AirGym Art Company, byly pro účely videa originálně vymalované. Obraz dobře koresponduje s písničkou. Optimistická skladba je reakcí na problémy, kterými si Sebastian koncem loňského roku přišel. Napsal ji spolu s producentem Ondrou Turtákem známým pod přezdívkou ODD. „Otiskla se do ní všechna ta radost, kterou jsem prožíval ve chvíli, kdy mi lékař po operaci oznámil, že můžu pokračovat,“ říká zpěvák. S textem Sebastianovi vypomohl písničkář Xindl X.

Singl je předzvěstí druhé desky Rub a líc, která vyjde na podzim letošního roku.

Zdroj: WARNER MUSIC CR
Tina
(Martina )
pátek 6. 9. 2019 14:00
, Martina . 2019. Nestává se často, aby v Čechách vznikl skutečně originální videoklip. Vychytané.cz. [Online] 6. 9. 2019. [Citace: 9. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13201. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Nestava-se-casto,-aby-v-Cechach-vznikl-skutecne-originalni-videoklip
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.085s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 35.172.230.154
Serverový čas: čtvrtek 9. února 2023 13:14