Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

JungleDNB série pokračuje: Katcha & MC Jacob na akci Faster

Pokud jste si přes prázdniny zvykli na pravidelné páteční drum & bassové akce v klubu Matrix, určitě vás potěší, že Jungle DNB létem tato série nekončí a pokračuje dalšími vypečenými mejdany. První nás čeká už v pátek 5. září, kdy vám sedm krotitelů vinylů v čele s hlavní hvězdou večera, DJkou Katchou, zprostředkuje bohatý zážitek.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Faster
pátek 5. září 2008 22:00
(konec +- sobota 6. září 2008 05:00)
Matrix Music Club
Praha 3 (CZ)
Faster totiž neláká na vyšší BPM, jak by se mohlo zdát - dynamiku večera zajistí rychlejší střídání DJs, kteří se předvedou v hodinových setech. Na drum & bassu je lákavá jeho rozmanitost - každý DJ tak může do svého setu vměstnat maximum vlivů a čím více se jich za noc představí, tím častěji se nálada v klubu mění a člověk si tak užije vše, co tento styl nabízí. Po úspěšném Fasteru s Philipem TBC sáhl rezident akce, DJ Basstien, po neméně populárním headlinerovi.

DJka Katcha každoročně promlouvá do výsledků výročních anket a v Dance Music Awards se i letos umístila nejvýše mezi drum & bassový DJi vůbec. Znát ji můžeme i coby promotérku akcí Get Punked, na které dovezla mnoho zajímavých jmen a také moderátorku pořadu Base na Radiu Wave. Rozjede vás svým veselým a úderným stylem, zahrnujícím nejen jump-upové hitovky. Její set svým hlasem ozdobí talentovaný zpěvák a MC Jacob, člen kapely Skyline.

Z Olomouce dorazí DJ Booczech z Ghetto crew, dále se představí zakladatelé Bassbeast sound systemu Mary-J a Rich, Pyshtone z Massive Elementz nebo Greenflash, který zastoupí původně plánovaného DJe Mdfk. Chybět samozřejmě nebude rezident, DJ Basstien z Bassbeast jungle teamu.

Do Matrixu můžete zavítat již od 20:00, vstupné bude zdarma až do 22:00, odkdy se začne vybírat pohodových 60 Kč. Více o této akci naleznete na www.badpoint.cz/faster, informace o dalších plánovaných parties hledejte na stránkách www.junglednb.cz
majkl
(Michal Gaja)
pátek 5. 9. 2008 08:00
Gaja, Michal. 2008. JungleDNB série pokračuje: Katcha & MC Jacob na akci Faster . Vychytané.cz. [Online] 5. 9. 2008. [Citace: 22. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1320. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/JungleDNB-serie-pokracuje:-Katcha-&-MC-Jacob-na-akci-Faster-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.109s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.206.194.21
Serverový čas: pátek 22. září 2023 00:12