Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

FAKULTA TECHNOLOGICKÁ UTB ZVE SVÉ ABSOLVENTY NA NEJVĚTŠÍ SRAZ

Zlín – Už 50 let od svého založení letos slaví Fakulta technologická, nejstarší součást zlínské Univerzity Tomáše Bati. Vyvrcholením oslav se stane první a historicky největší sraz absolventů FT, který se koná v sobotu 14. září 2019, a hlásit se na něj je možné již nyní.
Přidat na Facebook
Homecoming aneb „Návrat domů“ bude zahrnovat krátké prezentace úspěšných absolventů, exkurze po prostorách fakulty i velkolepou party, kde zahraje Mňága a Žďorp, nebo Ivan Mládek Banjo Band. Akce je pro absolventy, studenty i zaměstnance FT zdarma, z kapacitních důvodů je však nutná registrace předem.

Potkat se se starými známými, seznámit se s novými tvářemi, pobavit se i zjistit, jak se v čase proměnila Fakulta technologická. To vše mohou zažít její absolventi, pokud se rozhodnou „vrátit se domů“ a přijít na největší sraz, který jejich Alma mater pořádá ve Zlíně 14. září 2019 od 12 hodin.

„Fakulta technologická letos oslavila 50 let. Za dobu její existence zde absolvovalo téměř deset tisíc studentů. Budeme rádi, když se vrátí zavzpomínat na svá studentská léta a podívat se, jak jejich škola vypadá teď,“ řekl současný děkan FT Roman Čermák. „Zveme nejen absolventy, ale i aktuální studenty, současné a bývalé zaměstnance, prostě všechny, kteří s FT mají něco do činění.“

Sraz začíná už ve 12 hodin, a to konferencí s krátkými prezentacemi, na které se představí významní absolventi FT. Zároveň budou probíhat exkurze ve fakultních budovách, vždy v celou hodinu od 12 do 18 hodin. Současně bude otevřeno všech 9 ústavů fakulty s možností diskutovat s přítomnými akademiky o historii, ale i současnosti jejich pedagogické a vědecko-výzkumné činnosti. A od 14 hodin se rozjede pořádná party, na které zahrají kapely Ivan Mládek Banjo Band, Mr. Teddy and the Sidekicks, Mňága a Žďorp, Golden Delicious, ale i cimbálová muzika.

Vstup na Homecoming je zdarma, z kapacitních důvodů je však nezbytné se předem registrovat na 50let.ft.utb.cz/homecoming/registrace/

Zdroj: Kateřina Martykánová
Tina
(Martina )
úterý 13. 8. 2019 17:30
, Martina . 2019. FAKULTA TECHNOLOGICKÁ UTB ZVE SVÉ ABSOLVENTY NA NEJVĚTŠÍ SRAZ . Vychytané.cz. [Online] 13. 8. 2019. [Citace: 4. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13173. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/FAKULTA-TECHNOLOGICKÁ-UTB-ZVE-SVÉ-ABSOLVENTY-NA-NEJVĚTSÍ-SRAZ-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.067s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.80.119
Serverový čas: sobota 4. února 2023 15:40