Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Garden Food Festival v Uherském Hradišti

O posledním srpnovém víkendu se Uherské Hradiště poprvé zařadí mezi města z celé republiky, do kterých zavítá nejchutnější festival jídla a pití. Garden Food Festivalu bude patřit od soboty 31. srpna do neděle 1. září park Smetanovy sady.
Přidat na Facebook
Návštěvníci se mohou těšit nejen na dobré jídlo, ale i zajímavý doprovodný program. V sobotu bude areál Smetanových sadů otevřený od 10 do 22 a v neděli od 10 do 18 hodin.

„Slovácko je známé tím, že je to kraj chutí a vůní, vína a tradičních výrobců domácích delikates. Věříme proto, že nabídka pro návštěvníky prvního hradišťského Garden Food Festivalu bude velmi pestrá – od domácích pokrmů až po zástupce nejmodernější gastronomie,“ nastiňuje nabídku jeden z organizátorů oblíbeného gastro festivalu Marek Pochylý.

Z pohledu na seznam prozatím přihlášených vystavovatelů se dá vytušit, že to své si v Uherském Hradišti vybere opravdu každý. Tradiční pizzu, burgery nebo grilovaná masa střídají pokrmy z Asie a dalších exotických zemí. Chybět nebudou ani stánky se sladkým občerstvením, sýry, klobásami, voňavým kořením nebo lahůdkami pro skutečně vyvolené, jako je pražený hmyz nebo pečení pštrosi a krůty.

Vše můžete spláchnout lahodnými víny, kvalitní kávou nebo produkcí regionálních pivovarů či domácí limonádou. A hladoví ze Smetanových sadů neodejdou ani vegetariáni. Jako suvenýr si můžete domů odnést například marmeládu, oříškové směsi nebo sušené ovoce.

Nebudou chybět kuchařské osobnosti

Na pódiu při moderování a kuchařských show se budou střídat herečka a kuchařka Markéta Hrubešová a Jan Punčochář, trojnásobný vítěz soutěže Zlatý kuchař v České republice. I do Uherského Hradiště zamíří účastníci oblíbené televizní kuchařské soutěže MasterChef Česko, se kterými se mohli návštěvníci festivalu potkat na předchozích zastaveních v Praze-Karlíně, Ostravě a v Rožnově pod Radhoštěm. Prozatím svou účast potvrdili Pavel Krajčík, Bohuslav Adamus a Kateřina Kolbová.

Jídlo ve spojení s uměním

V letošním roce přichází Garden Food Festival s novým konceptem, a to spojením toho nejlepšího z gastronomie s kvalitní hudební produkcí i zábavou pro nejmenší. Nejchutnější festival jídla a pití v Uherském Hradišti se tak stane příjemným víkendovým zážitkem pro celou rodinu.
Vstupenky na Garden Food Festival v Uherském Hradišti si mohou zájemci objednat už nyní na webových stránkách gardenfoodfestival.cz Ve všech festivalových areálech i letos platí jednotná měna – grešle.

Po Uherském Hradišti si budou moct milovníci kvalitního jídla a pití užít ještě jeden víkend s Garden Food Festivalem, a to v Olomouci v termínu 28. – 29. září 2019.

Zdroj: PR
Tina
(Martina )
neděle 11. 8. 2019 13:00
, Martina . 2019. Garden Food Festival v Uherském Hradišti. Vychytané.cz. [Online] 11. 8. 2019. [Citace: 1. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13171. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Garden-Food-Festival-v-Uherskem-Hradisti
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.118s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.239.119.61
Serverový čas: středa 1. února 2023 10:19