Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

LIZZO novou královnou Ameriky

Zpěvačka LIZZO okouzlila Ameriku. Se singlem Truth Hurts za oceánem ovládla iTunes, Shazam i další žebříčky. S novým klipem Tempo navíc doslova vtrhla do Trendů na americkém YouTube.
Přidat na Facebook
Singl, jenž boubelce Lizzo změnil život, vyšel v září 2017. Ano, takřka dva roky trvalo, než se ze skladby Truth Hurts stal globální hit. „Vydala jsem svou nejlepší věc a nestalo se vůbec nic,“ vzpomíná dnes pro časopis People. „Byl to nejčernější den mé kariéry. Kdybych teď skončila, v médiích by se neobjevila ani zmínka, pomyslela jsem si. Ale přátelé, producent a rodina mě podrželi. Tohle je tma, po které začne svítat, říkali.“ O dva roky později je Lizzo obletovanou celebritou a jedním z největších objevů americké hudební scény posledních měsíců.Truth Hurts je v americké singlové Top 10, v přehledech nejpřehrávanějších skladeb na Spotify a Apple figuruje shodně na čtvrtém místě. Vévodí již zmíněným žebříčkům na iTunes a Shazam. Nově zveřejněné video ke starší nahrávce Tempo, v níž skvělou zpěvačku doprovází legendární Missy Elliott, během několika hodin prosvištělo žebříčkem Trendů k druhému místu. Amerika má novou hvězdu!Zájem neustále roste také globálně, na Spotify je skladba už několik týdnů v nejlepší dvacítce a zatímco u nás stihla nakouknout do Top 50, na Slovensku už je ve třicítce nejžádanějších. V aktuální britské hitparádě skladbu najdete na 39. místě.

Zdroj: WARNER MUSIC CR
Tina
(Martina )
středa 31. 7. 2019 08:00
, Martina . 2019. LIZZO novou královnou Ameriky. Vychytané.cz. [Online] 31. 7. 2019. [Citace: 9. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13163. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/LIZZO-novou-kralovnou-Ameriky
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.099s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 35.172.230.154
Serverový čas: čtvrtek 9. února 2023 13:17