Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Skupině Holki je dvacet

Skupina Holki letos oslaví dvacet let svojí existence. Svojí slavnou éru připomínají remakem jednoho z největších hitů, skladby Jsi senzační.
Přidat na Facebook
Skupinu Holki založil v roce 1999 skladatel, textař a producent Peter Fider. Sestavil ji ze čtyř absolventek konkurzu, který za tím účelem vyhlásil – Nikoly Šobichové, Katky Brzobohaté, Radany Labajové a Kláry Kolomazníkové.
Typově odlišné dívky s výbornými hlasovými dispozicemi se během krátké doby staly největším českým popovým fenoménem první poloviny nultých let. Nahrály šest řadových alb a prodaly přes 460 tisíc nosičů.“Holki jsou bezpochyby nejúspěšnější českou dívčí skupinou všech dob. Porazily namyšlené kulturní velkoměsto s jeho rafinovastmi, protože dokázaly to možná vůbec nejtěžší: zaujmout obyčejného člověka obyčejnými příběhy z obyčejného života. Přesvědčit o tom, že život je senzační. Olda Říha se svým Katapultem je možná jejich vzdálený příbuzný,”míní ředitel vydavatelství Warner Music, které tvorbu skupiny vydávalo, Vladimír Kočandrle.Remake skladby Jsi senzační připravil moderátor a DJ Martin Hájeka skupina Holki, již deset let vystupující v trojici Nikola –Katka–Radana, k němu natočila videoklip v režii Ondřeje Soukupa.

Zdroj: WARNER MUSIC CR
Foto: Daniel Zahrádka
Tina
(Martina )
úterý 16. 7. 2019 08:00
, Martina . 2019. Skupině Holki je dvacet. Vychytané.cz. [Online] 16. 7. 2019. [Citace: 28. 1. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13145. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Skupine-Holki-je-dvacet
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.394s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.235.25.27
Serverový čas: sobota 28. ledna 2023 20:49