Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Svátek taneční hudby v Ostravě skončil

Beats for Love roztančil Ostravu světovými hity
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Beats for Love 2019
středa 3. července 2019 16:00
(konec +- čtvrtek 4. července 2019 04:00)
Dolní Vítkovice
Ostrava (CZ)
I poslední den tanečního festivalu Beats for Love přinesl hudební lahůdky. Na multižánrové hlavní ING Love stagei to určitě byl jedinečný zážitek při vystoupení The High Contrast Band z Velké Británie, kdy DJ doplnila živá kapela. Notoricky známé hitovky DJ a producenta High Contrast tak premiérově v České republice zazněly za doprovodu kláves, kytary, bicích a zpěvu. Překvapením byla energická show jejich krajanky DJ Koven, která do mixování muziky také zpívala a na pódiu doslova řádila, čímž naprosto strhla své fanoušky. Letošní ročník na největší scéně uzavřel Oliver Heldens, nizozemská DJ a producentská superstar, která úspěšně okupuje prestižní žebříček DJ Mag už pět let za sebou a v současné chvíli je zde evidovaný jako devátý nejlepší DJ světa.House Cool stage pokračovala ve své tradici a už třetím rokem po sobě zde v závěrečný den festivalu vystoupily pouze ženské DJs. Jedná se o unikát festivalu Beats for Love, který takto genderově vyváženým programem ukazuje, že Djing není jen doménou mužů. Sobotu zde odstartovala teprve patnáctiletá DJ Gi-A z Ostravy, která i přes brzkou hodinu měla silnou fanouškovskou základnu. Naprosto famózní show zde pak předvedla očekávaná Nora en Pure. „Klobouk dolů před Norou, která perfektně odvedla svou práci. Ukázala se jako naprostý DJ profesionál a totálně dostala lidi do transu,“ pochválil vystoupení Lukáš Janečka, stage manažer House Cool stage.Drum&Bassovou Ostrava stage včera ovládl především legendární anglický DJ Audio a na Amundsen EDM&Trance stagei zase zaváleli Merk&Kremont z Itálie. Přivezli si s sebou také VJ, což je video DJ doprovázející jejich hudbu promyšlenými atraktivními video projekcemi a laserovou show. Finále festivalu si užili také fanoušci Psytrance, kteří ocenili zejména vystoupení geniálně sehraného dua Maryosha DJs z Moravy. „Kluci jsou srdcaři a jejich skvělá show pustila do davu kromě hudby i nálož neskutečně pozitivní energie. Silný zvuk ještě podpořil celkový zážitek,“ popisuje Miroslav Kaška, stage manažer Psytrance scény.Spolu s festivalem skončila také tradiční festivalová veřejná sbírka. První součty ukazují, že se v rámci letošní charitativní sbírky na festivalu prodalo 5.545 náramků, což představuje výtěžek 166.350 Kč. „To je nejvyšší částka, která se nám dosud v historii festivalu podařila vybrat. Zároveň ale máme stále ještě zapečetěnou pokladničku s dalšími dobrovolnými finančními příspěvky našich návštěvníků a také je už tradicí, že finální částku ještě na závěr navýší sami pořadatelé festivalu. Výslednou částku tak ještě neznáme,“ uvádí Zuzana Mánková, členka týmu Beats for Love zodpovědná za festivalovou charitu. Peníze poputují na pomoc vážně nemocné sedmileté Emmě Plačkové a třiadvacetiletému Honzíkovi Kuňákovi, kterým pomůže uhradit speciální pobyty v lázních, rehabilitace nebo osobního asistenta.

Dodala: Zuzana Manková
Missquire
(Michaela Chovancová)
neděle 7. 7. 2019 08:00
Chovancová, Michaela. 2019. Svátek taneční hudby v Ostravě skončil. Vychytané.cz. [Online] 7. 7. 2019. [Citace: 5. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13140. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Svatek-tanecni-hudby-v Ostrave-skoncil
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.092s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.207.136.189
Serverový čas: pondělí 5. prosince 2022 13:00