Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Beats for Love jde do finale

Dosud největší fanouškovskou základnu si získala megastar Don Diablo
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Beats for Love 2019
středa 3. července 2019 16:00
(konec +- čtvrtek 4. července 2019 04:00)
Dolní Vítkovice
Ostrava (CZ)
Hlavní hvězdou třetího festivalového večera byl očekávaný Don Diablo z Holandska, který je podle uznávaného žebříčku DJ Mag aktuálně sedmý nejlepší DJ světa a jeho hudební životopis zdobí spolupráce se jmény jako Coldplay, Ed Sheeran nebo The Chainsmokers. Jeho show se vyznačovala dokonale propracovanou technikou, vizuálně atraktivními projekcemi a vstřícnou komunikací s publikem. Na hlavní ING Love stagei se včera objevil i anglický Wilkinson, který vystoupil na festivalu na opakované přání samotných fanoušků už podruhé a publikum v Ostravě si svými známými hity znovu stoprocentně získal. Delinquent Habits z USA pak návštěvníky s věkovým rozptylem od nejmladších po nejstarší roztančili svým latino hip hopem.

Tančilo se také na Reggae 2 Jungle Beach stagei, kde se třetí den nesl v jamajském duchu a rytmech dance hallu. Třešinkou na dortu celého večera tady byla našlapaná show dvojice vokálistů a zpěváků Jamie Irie&Blackout Ja z Velké Británie. House Cool stage si včera podmanil DJ Claptone, který vystupuje s maskou a je známý tím, že si velmi chrání své soukromí a identitu. „Jeho set byl vydařený a lidé si jej užili na 100 procent. Radost mám i z vystoupení Chrise Sadlera, který naši stage kompletně zaplnil i přesto, že ve stejný čas zrovna na hlavní scéně vystupoval Don Diablo. Opět dokázal, že patří mezí nejlepší DJs u nás,“ uvádí Lukáš Janečka, stage manažer House Cool stage. Největší peckou na Drum&Bass Ostrava stagei byl král neurofunku Ed Rush, který předvedl skvělou show plnou energie, a Delta Heavy, který se vyznamenal parádním výkonem s mixy drum&bassu a dubstepu. „MC Jabs, který vystupoval s Treiem na hlavní scéně, pak u nás poprosil o mikrofon a na závěr dne doprovázel českého DJ No Money. Takováto spontánní spojení se u nás stávají už tradicí,“ usmívá se Jakub Havlák, manažer Drum&Bass Ostrava stage. Na Red Bull Techno stagei přilákal fanoušky zejména německý DJ a producent Thomas Schumacher a na Devastator scéně včera zazářila královna tohoto stylu, italská DJ Anime.

Doprovodný program se včera rozrostl o Beats Evolution Conference, která mimo jiné nabídla unikátní vhled do zákulisí festivalu Beats for Love očima jeho zakladatelů, ředitele Kamila Rudolfa a produkčního Jaroslava Faldyny. Zásadním bodem doprovodných aktivit třetího dne byla exhibice parkourového umění, která nabídla adrenalinovou podívanou i možnost naučit se základům této techniky. Oblíbenou zastávkou celého festivalu se pak pro návštěvníky stala „Wedding chapel“ na Excelent stagei. Páry se tady mohly oddat nanečisto, dokud je „neděle nerozdělí“. Prstýnky vytisknuté na 3D tiskárně si tady během tří dnů vyměnilo více než dva tisíce novomanželů - heterosexuálních i gay párů. Zajímavostí je, že jeden z párů se tady zasnoubil reálně, což bylo překvapení jak pro samotnou dívku, tak pro pořadatele.

Dodala: Zuzana Manková
Missquire
(Michaela Chovancová)
sobota 6. 7. 2019 15:00
Chovancová, Michaela. 2019. Beats for Love jde do finale. Vychytané.cz. [Online] 6. 7. 2019. [Citace: 26. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13139. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Beats-for-Love-jde-do-finale
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.061s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.229.117.149
Serverový čas: sobota 26. listopadu 2022 21:27