Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Beats for Love - den druhý

Festival Beats for Love je v půlce, druhý den nabídl hudební lahůdky a unikátnosti
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Beats for Love 2019
středa 3. července 2019 16:00
(konec +- čtvrtek 4. července 2019 04:00)
Dolní Vítkovice
Ostrava (CZ)
Druhý festivalový den ukázala hlavní ING Love stage svůj multižánrový charakter v celé své kráse. Strhující show zde předvedl techno král Sven Väth z Německa, který je na scéně už 35 let a v Ostravě potvrdil, že právem patří mezi legendy světové elektronické scény. Návštěvníky festivalu dostali do varu také belgický DJ, producent a autor světových hitovek Netsky nebo uskupení Killer Hertz z Velké Británie, kteří ve světové premiéře zahráli ohromující živý drum&bass a zcela si podmanili své publikum. MC z Killer Hertz se pak postaral o nečekaný zážitek pro posluchače na Drum&Bass Ostrava stagei, kde spontánně doplnil českého DJ Elvise. Excelentní show na stejné stagei pod vysokou pecí předvedli také Culture Shock nebo Loadstar z Velké Británie.
Na House Cool stage zazářil David Penn. „David aktuálně patří mezi nejlepší housové DJs a producenty světa, na kontě má vlastní tracky i spoustu remixů pro slavné interprety. Jeho včerejší show byla doslova skvělá, byl přesný jak švýcarské hodinky i přesto, že je ze Španělska,“ usmívá se Lukáš Janečka, stage manažer House Cool stage, a dodává, že unikátním hudebním projektem druhého festivalového dne na jeho stagei bylo i vystoupení syna a otce Fira&Ra2nsky.Amundsen EDM&Trance si ve čtvrtek zcela podmanil Kryder, světový král groove housu z Anglie s vlastním labelem, který v rychlém tempu kombinuje africké a housové prvky. „Publikum jeho rytmické vystoupení naprosto rozpáradilo, já osobně to považuji za jeden z TOP zážitků na naší stagei z celého letošního ročníku. Velmi si vážíme, že do Ostravy přijel, protože dnes už vystupuje v USA, takže to bylo doslova na otočku,“ uvádí stage manažer Jakub Šindler. Fanoušci Red Bull Techno stage si včera nejvíce pochvalovali atmosféru na The Yellowheads, na Breakbeat Pepsi stage se pak o zvukově dokonalé a hudebně vyvážené vystoupení postarali Smash Hifi.„Z doprovodného programu včera lákala například dopolední jóga, která je ideální na protažení svalů po tanci, nebo exhibice SprayArtu, v rámci které si lidé mohou vyzkoušet sprayařské umění, namalovat si masky, trička a vinyly,“ dodává Matyáš Ožana, marketingový ředitel festivalu, který zároveň upozornil, že dneškem se nabídka doprovodného programu rozšiřuje o projekt Beats Evolution Conference. Na Beats for Love se objeví úplně poprvé a navíc bude poprvé multižánrový - přinese hudebně zaměřené diskuze a workshopy s hudebními odborníky, organizátory i headlinery festivalu. Dneškem začíná také československé semifinále a finále mezinárodní djské soutěže IDA WORLD 2019, kde budou DJs soutěžit v kategoriích Show, Scratch a Technika.Dodala: Zuzana Manková
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 5. 7. 2019 15:00
Chovancová, Michaela. 2019. Beats for Love - den druhý. Vychytané.cz. [Online] 5. 7. 2019. [Citace: 26. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13138. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Beats-for-Love---den-druhy
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.112s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.229.117.149
Serverový čas: sobota 26. listopadu 2022 20:43