Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

PAULIE GARAND vydal nový singl Loco

Rapper PAULIE GARAND vydal nový singl Loco. Společnost mu na něm dělá slovenská zpěvačka Zea, autorsky se na skladbě podíleli zpěvák Marcell a producent Fiedlerski.
Přidat na Facebook
Po úspěšné desce DANK z konce loňského roku je tu Garand se singlovou novinkou. Loco, to je prosluněná stylovka, která má všechny předpoklady stát se letním bangerem. To, co na první pohled vypadá jako předem připravený projekt, vzniklo naprosto spontánně během jednoho červnového odpoledne, kdy v útrobách auta dostal svoji podobu beat i text. „Vždycky jsem chtěl jet na trip legendárním VW minubusem,“ svěřuje se Paulie a odhaluje hlavní impuls vzniku nového singlu. „Když mi Coca-Cola nabídla, abych si ho vypůjčil, ani na chvíli jsem nezaváhal.“ Stačilo pár minut za volantem červeného veterána a bylo jasné, že tenhle roadtrip jen tak neskončí.Minibus Colin hraje hlavní roli i ve videoklipu, který pro Paulieho natočila známá podještědská parta Forward Creatives. „Celá ta bezstarostná jízda se plynule přenesla do songu i klipu,“ popisuje Paulie Garand atmosféru při natáčení videa. Zahráli si v něm i spoluautoři singlu Loco. Garand s nimi ostatně spolupracoval už v minulosti. Fiedlerski mu produkoval například hitovku Play z alba Nirvana, s Marcellem na featu ve skladbě Srdce z ledu se zase liberecká rapová jednička podívala do playlistů českých rádií. A Zea? S talentovanou dívkou hostují ve skladbě Spomal, kterou najdete na desce Paulieho kumpánů z domovského labelu Ty Nikdy Martina Matyse a Kennyho Rougha.

„Loco je španělsky blázen a pro mě to přesně vystihuje všechno to, co jsem zažil při tomhle neplánovaným, ale o to víc nezapomenutelným letním roadtripu,“ dodává Paulie.

Zdroj: Libor Lisý, WARNER MUSIC CR
Tina
(Martina )
sobota 6. 7. 2019 10:00
, Martina . 2019. PAULIE GARAND vydal nový singl Loco. Vychytané.cz. [Online] 6. 7. 2019. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13136. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/PAULIE-GARAND-vydal-novy-singl-Loco
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.119s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.239.154.240
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 17:08