Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Jedinečné spojení devítky tanečních stylů a živé hudby na Street Dance

Akce Street Dance Kemp nabídne od 1. co 6. července na jeden týden zázemí tanečníkům z více než 30 zemí, aby zde mohli zdokonalit svoje umění a učili se od nejlepších z celého světa.
Přidat na Facebook
V rámci 15. ročníku se navíc představí světová premiéra unikátního spojení devíti tanečních stylů a živé hudby na jednom jevišti.

V samotném srdci Brna, na nově zrekonstruované koupališti Riviéra, si přijdou na své milovníci moderního pojetí vyjádření pocitů pohybem, nebo jednoduše prostě tance. Učit a inspirovat přijedou krom slavných choreografů a tanečníků (v minulosti zde učili choreografové, kteří pracovali s jmény jako Michael Jackson, Rihanna nebo Justin Timberlake) i známe tváře z filmů inspirovaných touto kulturou nebo zakladatelé stylu house dance.

Živá hudba a devítka tanečních stylů v jedinečné Miracle Show
Zajímavou show pak připravili organizátoři na páteční večer. Hlavní stage SDK bude patřit Miracle Show 2019, při které se na jediném pódiu sejdou ti nejlepší zástupci devíti tanečních stylů a své umění předvedou živou hudbou. Produkčně náročná a o skvělou dramaturgii doplněná show, o kterou se v historii ještě nikdo nepokusil, startuje od 20:00 hod. Diváci uvidí hip hop vystoupení doprovázené zpoza gramofonů, krump na pozadí nu metalové kapely nebo breakin v doprovodu smyčců.Velkolepé finále
Skutečně špičkovou podívanou by si pak neměli nechat ujít ti, co nepřestávají lovit ty nejlepší zážitky, v sobotu. Na Riviéře proběhne finále SDK Europe. Soutěž, jejíž preselekrece probíhala v Rusku, Slovinsku, Německu, Polsku, Slovensku, na Ukrajině, a nakonec celý týden na samotném SDK, pozná svého letošního vítěze. Vítězové jednotlivých kvalifikací se proti sobě postaví 6. června od 15:00 hod.
Součástí programu jsou i každodenní mezinárodní after párty. Po celý týden bude připravená zásoba ledově namražených drinků v rukách sličných Jäger Beets pro zchlazení, aby zde mohli návštěvníci strávit celý den a užít si ten nejlepší zažátek prázdnin v Brně.

Dodal: Jonáš Kašpar
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 1. 7. 2019 08:00
Chovancová, Michaela. 2019. Jedinečné spojení devítky tanečních stylů a živé hudby na Street Dance. Vychytané.cz. [Online] 1. 7. 2019. [Citace: 6. 7. 2020.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13131. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Jedinecne-spojeni-devitky-tanecnich-stylu-a-zive-hudby-na-Street-Dance
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.089s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2020
Vaše IP: 35.168.111.204
Serverový čas: pondělí 6. července 2020 13:26