Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

TOCADISCO na Prague Session s Paul van Dykem

V německém Kolíně nad Rýnem začal ještě velmi mladý Roman B. svou bohatou hudební kariéru. Za velice krátkou dobu se tento studiový mistr naučil jak nahrávat tak i skladby produkovat. Brzy mu na Superstar Records vydali jeho prvotinu „Nobody Likes The Records That I Play“. Následovalo celosvětové turné, a remix pro Myla „In Your Arms“, což byla jedna z nejvíce hraných skladeb v roce 2005.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Prague Sessions 2008 s Paul van Dykem
sobota 20. září 2008 21:00
(konec +- neděle 21. září 2008 04:00)
O2 Arena
Praha (CZ)
DJ Tocadisco - Nobody (Likes The Records That I Play)Od té doby mu nepřestává zvonit telefon a následují další skvělé remixy pro různé umělce jako Axwell & Ingrosso, The Egg, A'Studio, ATB, Hi-Track, Philippe B a mnoho dalších. Jako správný workholik vydává další hitovku. „You're No Good For Me“, která byla však jen předzvěstí věcí mnohem větších. A také nastal čas pro další singl – „Music Loud/Crazy Cursor“. Současně pracoval na remixech pro New Order, Deep Dish, Pet Shop Boys, Myla, Linus Love, Sono, Etienne Daho (ve spolupráci s Fisherspoonnerem), Flatpack, Boosta, Funkwerkstatt, M.A.N.D.Y vs. Booka Shade, Enigmu, Sharma z Deep Dish, Mobyho a mnoha dalších.

Snad nikomu neunikl remix „Walking Away“, což byl původně projekt od The Egg. MIXMAG jej nazval „největším tanečním singlem roku 2006“. David Guetta dokonce použil instrumentální verzi tohoto remixu na oficiální nahrávku svého hitu „Love Don't Let Me Go“. A tento remix se objevil i v televizi, když jej použila značka Citroen ve své reklamě.

Citroen Advert Feat. The Egg 'Walking Away'Za nedlouho mu vyjde jeho první album, ale mimo to Todadisco vydal novou undergroundovou sérii: „The Black Series“, kde najdete hity jako např. Morumbi. Kromě neuvěřitelně plodné producentské dráhy stíhá Tocadisco vystupovat na nejvýznamnějších parties po celém světě, a to jak v klubech, tak na velkých eventech jako Sensation, kde naposledy v Amsterdamu patřil k největším hvězdám večera. 20. září jej tak budeme mít šanci vidět i poprvé u nás. A je jisté, že Tocadisco potvrdí svou pověst jednoho z nejlepších houseových djů a producentů současnosti.

DJ Tocadisco – Morumbiwww.tocadisco.com

A ještě jeden malý bonbének na závěr. Současný hit David Guetta vs. Tocadisco - Tomorrow Can Wait


majkl
(Michal Gaja)
úterý 2. 9. 2008 08:00
Gaja, Michal. 2008. TOCADISCO na Prague Session s Paul van Dykem. Vychytané.cz. [Online] 2. 9. 2008. [Citace: 1. 10. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1313. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/TOCADISCO-na-Prague-Session-s-Paul-van-Dykem
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.065s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.46.172
Serverový čas: neděle 1. října 2023 00:44