Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Beats For Love ve středu otevřou své brány

V samém srdci Evropy se už tento týden rozezní beaty největšího festivalu elektronické hudby na starém kontinentě.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Beats for Love 2019
středa 3. července 2019 16:00
(konec +- čtvrtek 4. července 2019 04:00)
Dolní Vítkovice
Ostrava (CZ)
Soutěžilo se o Soutěžíme o 2x2 celofestivalové vstupenky na festival Beats for Love, který se koná ve dnech 3-6.7.2019 v areálu dolních Vítkovicích v Ostravě. Vstupenky jsou formou guestlistu. Výherce bude tedy zapsán pořadateli festivalu na Guestlist festivalu. Jedná se o standardní celofestivalové vstupenky, bez stanování a parkování. Výherce bude informován ihned po skončení soutěže na kontakty, které uvede u odpovědi. Výherce nemusí být zveřejněn online na na našem webu.. Chcete vědět, kdo získal ceny? Zobrazit výherce
Od středy 3. července čekají na fanoušky tohoto žánru 4 dny plné zahraničních i českých DJs, umělců a perfomerů, kteří si v areálu Dolních Vítkovic budou předávat pomyslnou štafetu na čtrnáctce podií.
Don Diablo, D-Block & S-te-Fan, Robin Shultz či Claptone. Střípek vybraný ze stovek interpretů z celého světa, kteří se představí během 4 plných dní v Ostravě na Beats For Love. Letošní ročník se rozrostl jak co do počtu podií, tak co se týče zahraničního zastoupení. Organizátoři totiž slibují, že oproti minulému ročníku bude dvojnásobné.

Epicentrem dění zůstane i letos ING LOVE stage, kterou doplní 13 žánrově lazených podií rozmístěných po areálu. Pořádnou zábavu tradičně zaručí i Jägermeister truck, kde bude o dobrou zábavu postaráno až do časných ranních hodin. Krom lahodné drinku a dobré nálady zde můžou návštěvníci získat i originální vzpomínku. V blízkosti Tatry bude umístěna speciální fotobudka, kde směníte prázdné zkumavky za jedinečný snímek z festivalu. Počet osob v budce není omezen.Návštěvníci se mohou těšit také na nabitý doprovodný program. Tradiční aktivity jako fotbálek, graffiti, bitva ve vodním fotbálku nebo face painting doplní workshopy, nebo například exhibice týmu amerického fotbalu Steelers Ostrava. Pokud láska během festivalu opravdu zvítězí, připravená je i wedding chappel. Ti, kteří ani na festivalu nepřestávají lovit nové zážitky mohou vyzkoušet svůj talent v DJ Shool. Přichystány jsou i pravidelné lekce jógy, masáže a ve spolupráci se Zdravotním ústavem také testy na HIV. O dobrou náladu všech návštěvníků se budou po celou dobu starat i krásky z týmu Jäger Beets se zásobou ledově namražených drinků.

Pokud chcete na vlastní kůži zažít unikátní atmosféru festivalu Beats for Love, dorazte v termínu 3. – 6. července do areálu Dolních Vítkovic v Ostravě. Další informace naleznete na www.b4l.cz

Dodal: Jonáš Kašpar
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 2. 7. 2019 08:00
Chovancová, Michaela. 2019. Beats For Love ve středu otevřou své brány. Vychytané.cz. [Online] 2. 7. 2019. [Citace: 6. 7. 2020.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13129. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Beats-For-Love-ve-stredu-otevrou-sve-brany
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.095s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2020
Vaše IP: 35.168.111.204
Serverový čas: pondělí 6. července 2020 13:22