Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Marley Wildthing představuje nový singl a videoklip „Tunnelvision“

Zpěvačka a skladatelka Marley Wildthing, vítězka letošní písničkářské soutěže proslulého festivalu NOVAROCK, představuje nový singl a videoklip „Tunnelvision“.
Přidat na Facebook
Marley je mladá písničkářka ze sousedního Rakouska, která v současné době žije v Praze. Vystupuje od roku 2015, rok a půl se aktivně věnovala psaní písní na cestách po Evropě a USA. Hrála kdekoliv se dalo, v hudebních klubech i na ulicích, a v krátkém čase se stihla naučit hrát na různé nástroje a nabrat zkušenosti v hudební a pódiové produkci. V září roku 2018 vydala své první EP "CUBE".

V tuto chvíli představuje videoklip "Tunnelvision." Jde o první singl z připravovaného debutového alba. Píseň a video ztělesňuje Marleyinu myšlenku, která popisuje psychickou prázdnotu a depresi. V „Tunnelvision“ Marley nepřikrášluje, ani zbytečně nedramatizuje. Snaží se poukázat na to, že každý nepříjemný stav přejde. Chce to jen sílu, čas a někdy i pomoc druhých. Na konci každého tunelu je totiž světlo.

“Touto písní chci říct lidem, aby důvěřovali v sami sebe s jakýmkoliv problémem, který v sobě nosí. Je naprosto přirozené necítit se každý den skvěle, takže bychom si to měli připustit a akceptovat v sobě i ty nepříjemné pocity,” vysvětluje Marley.

Videoklip byl natočený týmem českých a slovenských profesionálů, v jehož čele stál režisér David Dougles, který s Marley vypracoval scénář i design scén.

"Poprvé jsme se s Marley potkali u příprav jiného videoklipu. Tam mi prozradila, že má vizuální představu o velice osobní a intimní skladbě, kterou právě nahrála. Vize Marley pro song "Tunnelvision" se mi zalíbila, tak jsme se domluvili, že jí k táhle písničce napíšu scénář. Ten se jí nakonec velice líbil. Realizace i natáčení bylo velice příjemné. Marley je opravdový umělec-profesionál, takže jsme si všichni, náš štáb i herci natáčení užili. Výsledkem je velice povedený a krásný klip," říká David Dougles, režisér a scenárista.
„Přišla jsem se základní myšlenkou scénáře, kterou David a jeho tým převedl do krásného a upřímného videa. Také chci poděkovat mému producentovi Larssonovi za skvělou práci se mnou a kapelou ve studiu,” doplňuje Marley.

Na video se můžete podívat zde:K premiéře videoklipu připravuje Marley na dnešní den od 20 hod koncert včetně promítání v pražské Stromovce v sezonním letním kulturním centru Containall.

Jako vítězka písničkářské soutěže si v neděli zahrála na Songwriter stage na legendárním rakouském festivalu NOVAROCK. Další festivalová vystoupení v současné době plánuje.

http://www.marleywildthing.com/
http://www.instagram.com/marleywildthing/
http://www.facebook.com/marley.wildthing/
http://open.spotify.com/artist/6LfctniZ1m2kNXc4Y9kIgx

Dodala: Zdena Selingerová
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 24. 6. 2019 08:00
Chovancová, Michaela. 2019. Marley Wildthing představuje nový singl a videoklip „Tunnelvision“. Vychytané.cz. [Online] 24. 6. 2019. [Citace: 6. 7. 2020.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13116. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Marley-Wildthing-predstavuje-novy-singl-a-videoklip-„Tunnelvision“
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.134s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2020
Vaše IP: 35.168.111.204
Serverový čas: pondělí 6. července 2020 13:50