Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Tak nám začnou dávat zase Beverlly Hills 90210!

Ale pozor, žádná opakovačka v ranních hodinách na šestém kanálu vaší oblíbené televize, ale zbrusu nové díly! Stará parta se dá po několika letech zase dohromady, válečné sekery zakopány, peníze mluví za vše
Přidat na Facebook
Důležitá informace pro všechny nadržené puberťáky, kterým je teď zhruba kolem 30ti roků: Kelly a Brenda tam budou taky!! Přesněji řečeno herečky Jennie Garth a Shannen Doherty, které celosvětově před 14ti lety proslavil právě tento seriál. Ze začátku seriálové i civilní kamarádky, ale pak se to vše začalo točit kolem Dylena a holky si nemohly přijít ani na jméno. V soukromém životě padlo i pár facek, nějaké vytrhané vlasy.. prostě lepší show než v TV, inu proto Brenda musela ze seriálu odcestovat..

Jenže holky na stará kolena jsou nějak bez peněz a tak si vše vyříkaly, odpustili.. a aspoň v soukromém životě sou teď kamarádky. To ale neplatí pro novou řadu seriálu, kde má Kelly čtyřletého syna a hádejte s kým… Eee, Brandon Walsh to není… Ano, Kelly má dítě s Dylenem.., což Brandě moc nejde pod kůži..

Mrkejte na legendární znělku.., kdo by je nežral.. NO COMMENTÚstřední zápletku máme na světe, ze staré party se měla přidat ještě Donna, ale jsou prý nějaké tahanice kolem peněz. No uznejte sami, 20tis dolarů za epizodu je pro Donu málo, protože Kelly a Brenda mají 50tis. Ja chci taky.. No uvidíme, jestli budou pro Donu nějaké penízky navíc a mi ji pak uvidíme. Z chlapáků se vrátí jenom Steve…(Ian Ziering), takže zase nic moc, protože všechny holky a nejen ony milovaly rebela Dylena a správňáka Brandona..

Jenže pánové Jason Priestley a Luke Perry asi tuší, že to nebude se seriálem nic moc, a tak zatím odmítají, jakkoliv se do natáčení zapojit. Kdo ví, třeba se objeví později, až je bude chtít vidět celý svět. A dostanou lákavou finanční nabídku za jeden blbý štěk..V Americe se nové 90210 začne vysílat příští týden. V úterý 2. září odvysílá CW dvouhodinový premiérový díl. Podle slov tvůrců bude ostřejší a bude mladým méně kázat o správném chování, tedy přesně to, po čem dnešní cílové publikum touží.

Kromě toho se ale diváci mohou již tradičně těšit na vypracovaná těla, stylové sexy oblečení a rozervané charaktery postav.

Podobný ale bude i ústřední příběh, kdy se do snobského prostředí přestěhuje rodina, která se přece jenom drží poněkud více při zemi. Rodina z Kansasu má stejně jako jejich předchůdci z Minnesoty dva potomky, a sice dceru a syna.

Nová doba si ale žádá změny, a tak je pohledný mladík pouze adoptovaný, aby ho mohl ztvárnit Afroameričan.

www.bleskove.cz
majkl
(Michal Gaja)
pátek 29. 8. 2008 08:00
Gaja, Michal. 2008. Tak nám začnou dávat zase Beverlly Hills 90210!. Vychytané.cz. [Online] 29. 8. 2008. [Citace: 27. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1309. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Tak-nam-zacnou-davat-zase-Beverlly-Hills-90210!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.066s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.235.188.113
Serverový čas: středa 27. září 2023 01:04