Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

LIZZO je hvězdou posledních týdnů

Zpěvačka LIZZO byla sportovním kanálem Fox Sports zvolena interpretem měsíce června!
Přidat na Facebook
Její album Cuz I Love You se zároveň vešlo do padesátky nejlepších alb první části roku 2019 podle prestižního magazínu Billboard. Výčet aktuálních úspěchů korpulentní dámy tím nekončí.

Lizzo je jedním z nejvýraznějších zjevení letošního roku. Těžkotonážní diva na sebe nejprve strhla pozornost singlem Juice, ve kterém se předvedla jako úžasná zpěvačka. Hudební média nešetřila chválou, padala srovnání se soulovou královnou Arethou Franklin a o chystané desce Cuz I Love You se začalo nahlas mluvit jako o jedné z událostí roku. Ve videoklipu se Lizzo navíc pustila do odvážných pohybových kreací, což rovněž nezůstalo bez povšimnutí. Definitivní průlom přišel se singlem Truth Hurts a vydáním zmíněného alba, na kterém hostují legendární Missy Elliott nebo rapová hvězda Gucci Mane.„Brilantně drzé a naprosto neodolatelné,“ rozplývá se Billboard nad debutem zpěvačky pro velké vydavatelství. A singl Truth Hurts už je jednou z nejžádanějších písní v digitálních službách. V týdenním přehledu Spotify je skladba devatenáctou nejposlouchanější na světě, u nás figuruje na 81. pozici. Na Slovensku je singl sedmačtyřicátý.
Tina
(Martina )
sobota 8. 6. 2019 08:00
, Martina . 2019. LIZZO je hvězdou posledních týdnů. Vychytané.cz. [Online] 8. 6. 2019. [Citace: 6. 7. 2020.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13082. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/LIZZO-je-hvezdou-poslednich-tydnu
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.092s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2020
Vaše IP: 35.168.111.204
Serverový čas: pondělí 6. července 2020 13:13