Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

LIAM GALLAGHER oznámil vydání nového alba Why Me? Why Not.

Zpěvák LIAM GALLAGHER oznámil vydání druhé sólové desky. Kdy bude album Why Me? Why Not. k dispozici, někdejší frontman slavných Oasis neprozradil, na Twitteru ale nabídnul ukázku z pilotního singlu Shockwave.
Přidat na Facebook
Jeho sólo debut As You Were byl komerčním trhákem. V Anglii se deska okamžitě vyhoupla do čela albového žebříčku a Liam za ní takřka vzápětí dostal platinový certifikát. Hned v prvním týdnu britpopová ikona prodala tolik vinylových verzí alba, kolik se jiným nepodařilo za dlouhých dvacet let. Gallagher za nahrávku získal prestižní ocenění časopisů Q, NME a GQ.

„Je báječné být zpátky,“ komentuje zpěvák aktuální informace v oficiálním tiskovém prohlášení. „Nová muzika je skvělý způsob, jak na sebe upozornit a dobrý důvod, proč odehrát pár dalších koncertů. Dělám to proto, aby bylo o kom mluvit, protože přiznejme si to, beze mě by to byla nuda.“ Mimochodem, první zprávu o chystané druhé desce Liam rozšířil v den, kdy jeho bratr Noel slavil dvaapadesáté narozeniny.

Singl Shockwave vyjde v pátek 7.6.2019. Z ukázky je patrné, že hlavní inspirací hudebníkovi ve studiu byly kapely jako The Who nebo T.Rex. Liam skladbu napsal s dvěma klíčovými muži, se kterými dělal na As You Were. Oba patří k aktuálně nejžádanějším spolupracovníkům: Andrew Wyatt získal Oscara jakožto spoluautor skladby Shallow z ceněného filmu A Star Is Born a producent Greg Kurstin se může pochlubit hned několika cenami Grammy z posledních let.

Detaily k novince Why Me? Why Not. by měly být zveřejněny brzy. „Bude to skvělá deska. Lepší než ta předchozí a to je co říct, protože As You Were byla parádní, ne?“ říká sebevědomě protagonista.

Připomeňme, že Liam Gallagher vystoupí 21.6.2019 jako hlavní hvězda prvního dne Metronome Festivalu v Praze a v červenci také na slovenské Pohodě!

Zdroj: Libor Lisý, Warner Music
Tina
(Martina )
úterý 4. 6. 2019 09:00
, Martina . 2019. LIAM GALLAGHER oznámil vydání nového alba Why Me? Why Not.. Vychytané.cz. [Online] 4. 6. 2019. [Citace: 6. 7. 2020.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13071. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/LIAM-GALLAGHER-oznamil-vydani-noveho-alba-Why-Me?-Why-Not.
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.147s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2020
Vaše IP: 35.168.111.204
Serverový čas: pondělí 6. července 2020 12:54