Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Písničkářka Petra Göbelová vydává nový singl

Petra Göbelová se po hostování na albu písničkáře Pokáče může pochlubit i dalším sólovým singlem. K písni Doufám natočila videoklip, u kterého si poprvé vyzkoušela i střih.
Přidat na Facebook
„Singl jsem nahrávala s mladým talentovaným producentem Vaškem Martinkem. Klip jsme tvořili v úderném triu s mými kamarády Vojtěchem Lukášem a Terezou Agelovou. Je to můj první oficiální videoklip, který jsem si stříhala skoro sama a moc mě to bavilo,“ těší se z nové zkušenosti Petra Göbelová a k natáčení dodává: „Probíhalo dva dny a projeli jsme různé zajímavé kouty jižní Moravy. Asi nejvíce budu vzpomínat na scénu u jezírka, ve kterém jsem se potápěla. Za velký výkon považuji už jen to, že jsem si zvládla obléct neopren. Když jsem se do něj konečně nasoukala, byla jsem upozorněna, že jej mám naopak, a tak jsem si jej další půlhodinu nasazovala znovu.Foto: May Veselá
Tina
(Martina )
úterý 4. 6. 2019 08:00
, Martina . 2019. Písničkářka Petra Göbelová vydává nový singl. Vychytané.cz. [Online] 4. 6. 2019. [Citace: 6. 7. 2020.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13070. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Pisnickarka-Petra-Göbelova-vydava-novy-singl
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.08s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2020
Vaše IP: 35.168.111.204
Serverový čas: pondělí 6. července 2020 14:36