Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

SOBOTNÍ FESTIVALOVÝ PŮLMARATON PŘILÁKÁ DO ZLÍNA PŘES 2000 BĚŽCŮ

V sobotu 1. června se ve Zlíně uskuteční již čtvrtýročník městského půlmaratonu, který je součástí doprovodného programu Zlín Film Festivalu.
Přidat na Facebook
Unikátní závod v atmosféře festivalového Zlína zakončí letos opět devítidenní filmovou přehlídku. Organizátoři upozorňují na omezení v dopravě.
„Městské běžecké závody jsou v České republice nyní velmi populární a jsme rádi, že se těší tak velké oblibě také ve Zlíně. Svědčí o tom stále narůstající počet běžců, jejichž počet se rok od roku zvyšuje,“uvádí výkonná ředitelka Zlín Film Festivalu Jarmila Záhorová a dodává, že letos by se na start hlavního závodu mohlo postavit přes1600 běžců. „Také kapacita Festivalového ING rodinného běhu je pro letošní rok navýšena a počítá s dalšími 600 závodníky.“
Start 4. ročníku Festivalového půlmaratonu MONET+ Zlín 2019 je naplánován na 16 hodin a poslední běžec je očekáván v cíli kolem 19 hodiny. Na trasu jednadvacetikilometrového závodu vyrazí kolem1600 běžců, které přijdou podpořit další tisícovky diváků. Z důvodu bezpečnosti samotných běžců i diváků bude proto v některých částech centra města omezena nebo zcela uzavřena doprava a také linky MHD budou odkláněny. „Rádi bychom upozornili motoristy i ostatní obyvatele města, že na této trase se v době mezi 15:15 až 19:00 vyskytnou dopravní omezení a požádali je o trpělivost a opatrnost,“ říká spolupořadatel závodu Bohuslav Komín z organizace Běhy Zlín.Organizátoři žádají obyvatele o vstřícnost a shovívavost s dopravní situací, která bude během závodu panovat.„Zejména v oblasti kolem stadionu na Benešově nábřeží se v souvislosti se sobotním fotbalovým zápasem mohou vyskytnout komplikace pro motoristy i fotbalové fanoušky,“dodává Komín. Kompletní seznam uzavírek a neprůjezdných ulic, jichž se bude omezení týkat je k dispozici na www.zlinskypulmaraton.cz

„Současně prosíme o vyklizení a přeparkování vozidel z těchto míst. V opačném případě budou bohužel tato vozidla po celou dobu závodu zablokována, v kolizních případech odtažena,“ upozorňuje Bohuslav Komín.
Hlavnímu závodu bude od 14:00 hodin předcházet oblíbený Festivalový ING rodinný běh na 1400 metrů určený pro rodiče sdětmi a také pro ty, kteří preferují kratší trasy.Výtěžek ztohoto závodu věnuje partner závodu společnost ING organizaci Černí koně na nákup dětského hand biku.

Zdroj: Ing. Kateřina Martykánová
Tina
(Martina )
čtvrtek 30. 5. 2019 14:00
, Martina . 2019. SOBOTNÍ FESTIVALOVÝ PŮLMARATON PŘILÁKÁ DO ZLÍNA PŘES 2000 BĚŽCŮ. Vychytané.cz. [Online] 30. 5. 2019. [Citace: 13. 7. 2020.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13065. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/SOBOTNÍ-FESTIVALOVÝ-PŮLMARATON-PŘILÁKÁ-DO-ZLÍNA-PŘES-2000-BĚZCŮ
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.082s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2020
Vaše IP: 3.228.21.204
Serverový čas: pondělí 13. července 2020 04:06