Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Debut Filipa Chrise

Nová tvář české hudební scény Filip Chris debutuje s novým singlem a videoklipem The Power
Přidat na Facebook
Singl The Power je o změně vlastní životní cesty. Občas se prostě všichni dostanou do bodu, kdy si uvědomí, že další životní cesta je možná jen po radikální změně. „Jsem z těch, co neváhají vzít osud do vlastních rukou a vykročit do neznáma. A proto jsem moc rád, že moje aktuální životní téma podpořil producent Hynek Toman skvělou hudbou, která si mě získala od první chvíle naší spolupráce!“, říká k novému singlu zpěvák Filip Chris.

Za skladbou stojí jak autorsky, tak producentsky muzikanti z kapely Support Lesbiens Hynek Toman a Dušan Marko. Na nahrávání se dále podíleli bubeník Radek Tomášek a baskytarista Marek Marian Leždík. Následný mix a mastering proběhl ve studiu Biotech u Ecsona Waldese.

Režie, kamery a střihu videoklipu ke skladbě The Power se zhostil fotograf a videomaker Viet Van.

„Spolupráci s Filipem si nemůžu vynachválit, od začátku až po poslední klapku, je soustředěný a má celkem jasnou představu. V den natáčení bylo vše parádně zajištěné a já se mohl soustředit na práci, takže no stress. Převážně natáčím klipy pro hip-hopovou scénu, což je občas punk, vše se řeší operativně. O dobré přípravě svědčí i fakt, že natáčení trvalo pouze jeden den, a to jsme natáčeli na čtyřech lokací“, přibližuje natáčení klipu Viet Van.

Na videoklip se můžete podívat zde:


Filip Chris se narodil v roce 1992 v Benešově u Prahy. Už odmalička tíhnul k umění a hudbě. V době, kdy se měl rozhodnout, jakým směrem se bude dále ubírat, bylo jasné, že umění bude jeho priorita do budoucna.

Během prvního ročníku na střední škole se začal pohybovat v prostředí muzikantů. Mezi nimi se objevil například i Jindřich Koníř, který mimo jiné působil také v kapele Lenky Filipové.

Začal navštěvovat hodiny zpěvu na Konzervatoři Jaroslava Ježka, kde se začal zdokonalovat. Právě Jindřich mu znovu připomněl krásy relaxační hudby, které se věnoval on sám.

Do cesty pak Filipovi přišel tanečník Richard Mach, který v té době uslyšel jeho demo nahrávku a rozhodl se Filipa seznámit s producentem a hudebníkem Stanem Šimorem. Ten se poté stává Filipovým producentem. Následně založili společný extravagantní taneční projekt Philip Maxx. Filip začíná vystupovat pod tímto pseudonymem a začíná tvořit své vlastní věci. Jeho první singl se natáčel v belgickém nahrávacím studiu The Globe, kde také například nahrávala i zpěvačka Kate Ryan.

Dále do projektu vstupuje tanečník a choreograf Yemi, který vytvářel vizuální podobu a choreografie pro jeho show. I přesto, že Filipovy show byly v té době originálně pojaté, tak se rozhodl opustit tento směr a jít vlastní nezávislou cestou.

Instagram: http://www.instagram.com/filipproucil/
facebook: http://www.facebook.com/pg/Filipproucil/about/?ref=page_internal
Youtube: http://www.youtube.com/channel/UCLaCHHrgJZfcAWQnvBUl2FA

Dodala: Zdena Selingerová
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 30. 5. 2019 11:00
Chovancová, Michaela. 2019. Debut Filipa Chrise. Vychytané.cz. [Online] 30. 5. 2019. [Citace: 13. 7. 2020.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13062. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Debut-Filipa-Chrise
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.1s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2020
Vaše IP: 3.228.21.204
Serverový čas: pondělí 13. července 2020 04:02