Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Řevnice čeká řev!

13. ročník Rockového Slunovratu už tento víkend
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Rockový Slunovrat
pátek 31. května 2019 21:00
(konec +- sobota 1. června 2019 04:00)
Řevnice
Řevnice (CZ)
V kalendářích milovníků a příznivců rockové hudby se blíží další, červenou fixou zakroužkovaný víkend. V Řevnicích u Prahy se pod rukama světových i domácích hvězd, rozezní řev elektrických kytar při dalším ročníku Rockovém Slunovratu. Okupovat místní areál lesního amfiteátru budou v pátek 31. května a sobotu 1. června.

Multižánrový festival Rockový Slunovrat se vrací na místo činu. Letošní, již 13. ročník slibuje opět nabitý program, který je připraven na třech hlavních stagích. V rámci dvoudenního festivalu vyroste v jeho těsné blízkosti i stanové městečko, aby měli návštěvníci čas a prostor na nádech a odpočinek. Chybět nebudou stánky, které se postarají o pitný režim a náladu. Prázdný žaludek uspokojí výběr hned několika kuchyní včetně té veganské.

Program už je kompletní
Jak už bylo zmíněno, na třech pódiích vystoupí mnoho zahraničních i tuzemských kapel a DJs. Headlinerem letošního ročníku je švédská rocková formace Royal Republic, která v rámci svého festivalového turné představí albovou novinku. V závěsu za nimi jsou němečtí punkrockeři Itchy, španělské ska v podání Auxili nebo elektronika od I Wear* Experiment z Estonska. Napůl ze Spojených státu jsou i Noise of Human Art alias N.O.H.A. Pro ty, kteří ani letos nepřestávají lovit české a slovenské kapely budou přichystaní Gaia Mesiah, Horkýže Slíže, Wohnout, Circus Problem, Prago Union, Kapitán Demo, Skyline, Sto zvířat a mnoho dalších.Soutěž mladých talentů pro dobrou věc
I letos pokračuje v rámci festivalu soutěž mladých kapel, Rockový Slunovrat léčí, která má za cíl podpořit naděje české hudební scény. Vítězové minulých ročníků, kapely Jay Delver a MONNA, budou pro mladé soutěžící inspirací a představí se v rámci hlavního programu. Výtěžek se sbírky, do které se můžou návštěvníci zapojit jakoukoliv částkou, poputuje v plné výši na konto Klubu nemocných cystickou firbrózou. V rámci „nadace“ lze nově přispět i na elektrický vozík pro handicapovaného Patrika Šimánka, kterému po jeho vážné nehodě usnadní pohyb a posune ho blíže ke ztracené samostatnosti.

Vstupenky na Rockový Slunovrat naleznete v síti prodejce GoOut. Více informací najdete na facebooku a stránkách www.rockovyslunovrat.cz

Dodal: Jonáš Kašpar
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 30. 5. 2019 10:00
Chovancová, Michaela. 2019. Řevnice čeká řev! . Vychytané.cz. [Online] 30. 5. 2019. [Citace: 15. 7. 2020.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13061. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Řevnice-ceka-rev!-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.163s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2020
Vaše IP: 3.81.25.236
Serverový čas: středa 15. července 2020 19:10