Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Nominujte svoji NEZISKOVKU ROKU 2019

Máte ve svém okolí neziskovou organizaci, která by si zasloužila ocenění za svou činnost? Jste neziskovka a chcete sami sebe otestovat? Začíná sedmý ročník Neziskovky roku, ocenění, kde kromě prestižního titulu, věcných odměn či uznání, mohou neziskovky získat i účinné nástroje pro zlepšení vlastní činnosti.
Přidat na Facebook
Dnešní dnem startuje 7. ročník prestižního ocenění Neziskovka roku, které vyhlašuje Nadace rozvoje občanské společnosti.
Svoji neziskovku, ať už je to ta vaše, kde pracujete, nebo ta, která vám pomáhá, lze nominovat prostřednictvím formuláře na webu ocenění do 30. června 2019. Organizace může přihlásit i sama sebe a to nejdéle do 15. září.

Semifinalisté všech kategorií - malá, střední a velká neziskovka - budou známi 23. září 2019, z nich vzejde i držitel Ceny veřejnosti, o kterém rozhodují hlasy všech, kdo chtějí a budou mezi 22. 10. – 22. 12. 2019 hlasovat.

Slavnostní večer 14. ledna 2020 proběhne ve spolupráci s Asociací veřejně prospěšných organizací ČR. Budou vyhlášeni vítězové všech kategorií Neziskovka roku 2019 a vítězové ocenění Zlatý banán. Večerem provede Marie Doležalová.

Veškeré informace jsou dostupné na www.neziskovkaroku.cz

Ocenění Neziskovka roku má za cíl podpořit profesionálně vedené neziskové organizace u nás a současně je motivovat k dalšímu zlepšování jejich práce. „Cílem Nadace rozvoje občanské společnosti (NROS) je po celou dobu její dvaceti šesti leté existence posilovat statut neziskového sektoru u odborné i široké veřejnosti. V atmosféře dnešní občanské společnosti to považujeme za obzvláště důležité a ocenění Neziskovka roku tento cíl naplňuje. Neziskovky dobrovolně podstupují velmi detailní sebehodnocení v oblasti zdravého organizačního řízení s cílem se ještě více profesionalizovat. Vítězem je pak každá organizace, která se do ocenění zapojí, přísné hodnocení dokončí a pracuje na sobě," vysvětluje Jana Vožechová, ředitelka NROS.

Hodnoticí proces ocenění Neziskovka roku 2019 je založen na unikátní metodice „Zdravé organizační řízení“©. Tato metodika byla vytvořena Nadací rozvoje občanské společnosti ve spolupráci s odborníky z Univerzity Karlovy v Praze v roce 2013. Na hodnocení spolupracují nezávislí odborníci z řad komerčního i neziskového sektoru, státní správy, experti a významné osobnosti, které se aktivně podílejí na rozvoji občanské společnosti v ČR.

Partnery Neziskovky roku jsou: Česká spořitelna, Skupina ČEZ, Plzeňský Prazdroj, Nadace Preciosa.

Mediálním partnerem je Český rozhlas Radiožurnál.

Více informací hledejte na www.neziskovkaroku.cz a www.nros.cz .

Nadace rozvoje občanské společnosti (NROS)
Nadace rozvoje občanské společnosti (NROS) existuje již 26 let. Patří k největším a nejstabilnějším grantujícím nadacím v České republice. Jejím dlouhodobým posláním je poskytování pomoci tam, kde je pomoc potřeba. Od svého založení úspěšně podpořila více než 7 000 projektů částkou přesahující 1,8 miliardy korun. Nadační příspěvky poskytuje z grantových programů pocházejících ze zdrojů Evropského hospodářského prostoru, ale i z individuálních či firemních zdrojů. www.nros.cz

Mezi veřejnosti nejznámější aktivity NROS patří sbírkový projekt Pomozte dětem, který nadace založila před 21 lety společně s Českou televizí.

Děkujeme za vaši podporu, vaše Nadace rozvoje občanské společnosti.

Dodala: Johana Turner
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 23. 5. 2019 10:00
Chovancová, Michaela. 2019. Nominujte svoji NEZISKOVKU ROKU 2019. Vychytané.cz. [Online] 23. 5. 2019. [Citace: 6. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13060. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Nominujte-svoji-NEZISKOVKU-ROKU-2019
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.087s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.201.96.43
Serverový čas: středa 6. července 2022 03:55