Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

The Tap Tap - festival Pojd dál 2019 se mimořádně povedl

V sobotu 11. května se uskutečnil již sedmý ročník festivalu hudby a pohybu Pojď dál 2019.
Přidat na Facebook
První část byla zahájena přesně v 10:00 hod v parku Folimanka pod Nuselským mostem. Za doprovodu bubenických mistrů Tam Tam Batucada slaňovali na invalidních vozících zástupci městské části Praha 2, kteří festival Pojď dál dlouhodobě podporují, spolupracovníci a fanoušci kapely The Tap Tap, umělci i zástupci médií.

Návštěvníci si užili koncerty kapel Jamaron, Jananas a Buty, vyzkoušeli různé aktivity pro sportovce s handicapem a tradičně prošli za doprovodu bubeníků celou trasu až na Vyšehrad, do dějiště druhé části festivalu v areálu škol Jedličkova ústavu.Na Vyšehradě zahájili hudební program svým hodinovým setem Tam Tam Batucada. S mírným zpožděním a navzdory silné bouřce pokračoval v hudebním programu Ivan Mládek & Band, jehož smršť nesmrtelných hitů si nenechal ujít početný dav statečných diváků a na závěrečný koncert The Tap Tap už byl areál Jedličkova ústavu opět plný.Po celou dobu byly v areálu k vidění sochy členů kapely v nadživotní velikosti, včetně sochy Džonyho Macháčka s interaktivním podstavcem, diky němuž lze bezkontaktně přispět na aktivity kapely The Tap Tap a poslechnout si písničku. Stejně jako na Folimance byl areál zaplněn stanovišti sportovních aktivit, nespočtem stánků s občerstvením a službami.Za bezchybný chod letošního ročníku festivalu Pojď dál děkujeme partnerům festivalu, bez kterých by nebylo možné v této tradici pokračovat:
FORD, Městská část Praha 2, Městská část Praha 4, Magistrát Hl. m. Prahy, Jedličkův ústav, Nadace Jedličkova ústavu, Stezka korunami stromů, Nadace Blíž sobě, Pražské služby, Pivovar Bizon, Konto Bariéry, Pojišťovna VZP, ISP, ČEPS, Fond kultury MK ČR.
Za realizaci soch The Tap Tap v nadživotní velikosti patří poděkování společnostem: Muzeum hl. m. Prahy, Pojišťovna VZP, KB Smart Pay, PINK, Kolmo Sochařská pohotovost, Ogilvy.

Se všemi se těšíme na viděnou opět příští rok.

Dodala: Zdena Selingerová
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 22. 5. 2019 16:00
Chovancová, Michaela. 2019. The Tap Tap - festival Pojd dál 2019 se mimořádně povedl. Vychytané.cz. [Online] 22. 5. 2019. [Citace: 5. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13041. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/The-Tap-Tap---festival-Pojd-dal-2019-se-mimoradne-povedl
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.089s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.235.78.122
Serverový čas: úterý 5. července 2022 12:02