Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Chinaski: „Benátská! je pro nás speciální!“

Na 27. ročník festivalu Benátská! s Impulsem, který se koná v termínu 25. – 28. července 2019 v areálu ve Vesci u Liberce, se chystá i kapela Chinaski.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Benátská! s Impulsem
čtvrtek 25. července 2019 21:00
(konec +- pátek 26. července 2019 04:00)
Areál Vesec
Liberec (CZ)
Proč je pro ně zrovna festival Benátská! výjimečný? Přijeli o měsíc dříve!

„Byl to jeden z prvních festivalů, kam nás pozvali ještě jako Starý Hadry. Místo v červenci jsme přijeli už v červnu a byli jsme strašně naštvaní na pořadatele, že nikde nikdo nebyl, ani lidé, ale ani žádné podium. Sedli jsme si do hospody a čekali… až jsme se tedy dozvěděli, ať přijedeme až za měsíc:-),“ říká František Táborský.

K Liberci má silné pouto frontman Michal Malátný, který hrál několik let v místním divadle a žil na herecké ubytovně. Chinaski také rádi vzpomínají na nespočet perfektních koncertů v klubu Golet.

Václav Neckář bouři navzdory
Václav Neckář se skupinou Bacily přijedou po roce znovu, slíbili to pořadatelům, kteří jejich loňský koncert museli zrušit. „Minulý rok se nám nepodařilo odehrát náš koncert kvůli nepřízni počasí. Začátek koncertu Tublatanky, která měla hrát před námi, byl odložen kvůli velké průtrži a silnému větru. Když se živly uklidnily, řešilo se dodržení časového plánu. Jediné logické řešení bylo, že jsme náš čas dali k dispozici kolegům ze Slovenska a my jeli domů. S pořadatelem jsme se dohodli, že na Benátské vystoupíme příště, tedy letos.“

Chinaski i Václav Neckář vystoupí v sobotu 27. 7.

Celý rozhovor s Františkem Táborským z kapely Chinaski a Václavem Neckářem naleznete v přiloženém press kitu, stejně jako další: s pořadateli festivalu Benátská! s Impulsem Pavlem Mikezem a Petrem Pečený, Richardem Műllerem, Benem Christovaem, No Name, atd.

Na programu 27. ročníku jsou dále tyto jména: Karel Gott, Europe, Čechomor, No Name, David Stypka a Bandjeez, Ben Cristovao, Marek Ztracený, Doctor PP, Lucie Šoralová & Nerez a další. Veškeré informace naleznete na www.benatska.cz

Výhodnější už to nebude! Vstupenku na 27. ročník hudebního festivalu Benátská! s Impulsem pořídíte do konce června za 1590,- Kč v předprodeji na http://www.benatska-vstupenky.cz/eshop/.

Festival Benátská! s Impulsem se nachází v nádherném areálu ve Vesci u Liberce. Pořadatelé zajišťují pro návštěvníky pestrý a zábavný program pro celé rodiny. Nabízí doprovodný program, skvělé služby, kvalitní kuchyni, regionální potraviny, tradiční festivalovou vinárnu, nejdelší vodní skluzavku na hudebních festivalech v ČR, dostatečné množství pravidelně udržovaných záchodů, velké parkoviště, oddychové zóny, dětský koutek a spoustu dalších věcí.

Benátská! s Impulsem je Čistým festivalem. My odpad třídíme!
Benátská! s Impulsem je bezbariérovým festivalem.
Na Benátskou! s Impulsem můžete i se stanem či karavanem.

www.benatska.cz
http://www.facebook.com/benatskanoc.cz
http://plus.google.com/+BenatskanocCz
http://twitter.com/benatskanoccz
http://www.youtube.com/channel/UCYaxFuYPRlW5kOI4ufm6RIg
http://www.instagram.com/benatska/

Dodala: Johana Turner
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 20. 5. 2019 11:00
Chovancová, Michaela. 2019. Chinaski: „Benátská! je pro nás speciální!“. Vychytané.cz. [Online] 20. 5. 2019. [Citace: 3. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13029. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Chinaski:-„Benatska!-je-pro-nas-specialni!“
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.142s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.211.239.1
Serverový čas: pátek 3. února 2023 15:23