Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

U-Prag přichází s novinkou Perspective a zvou na křest alba

Skupina U-Prag se po čtyřech letech ohlašuje s novým hudebním materiálem.
Přidat na Facebook
Singl Perspective je předzvěstí nové desky SOME KIND OF MUSIC a právě vychází v digitálních hudebních obchodech a na streamovacích službách. Slavnostní křest proběhne 17. května 2019 v Paláci Akropolis, kde U-Prag vystoupí v kompletní sedmičlenné sestavě a za účasti smyčcového kvarteta Pavel Bořkovec Quartet, které přizvali ke spolupráci na desce.

Nový singl svou dravostí naznačuje návrat ke kořenům, ale jeho zvuk svědčí o bezmála sedmnácti letech zkušeností U-Prag s kombinováním elektroniky a živých nástrojů. „K naší tvorbě se snažíme přistupovat s větším nadhledem, ale současně po nocích řešíme ty nejmenší detaily,“ vysvětluje název Perspective frontman Šimon Dvorský, který skladbu produkoval společně s perkusistou a violoncellistou Danielem Petkevičem.

Ke skladbě Perspective kapela chystá také animovaný videoklip, který vzniká v režii ilustrátora a grafického designéra Pavla Fuksy. Fanoušci se ho dočkají v průběhu léta.

Hned po křtu nového alba SOME KIND OF MUSIC proběhne v Paláci Akropolis tradiční afterparty. „Už teď se těšíme na mejdan po koncertě, kde to rozjedou naši oblíbení djs Babe LN, Slater a Cubik. Kromě desky, která vyjde v exkluzivní limitované edici, bude na místě k dostání také zbrusu nový merch,“ prozrazuje Daniel Petkevič.

Nový singl od U-Prag si můžete poslechnout zde:Vstupenky na křest je možné koupit v předprodeji online na webu Paláce Akropolis nebo v kavárně Paláce Akropolis.

Pro více informací:
www.u-prag.cz
www.facebook.com/uprag

Událost na fb: http://www.facebook.com/events/249214556026683/

U-Prag
Kapelu U-Prag, která na scéně působí od roku 2002, tvoří sedm muzikantů s rozmanitými hudebními přesahy. Vedle elektronické složky pracují se širokou škálou živých nástrojů a v experimentech si nekladou meze, o čemž svědčí i jejich třetí deska SOME KIND OF MUSIC, která vychází v květnu 2019. Na svém kontě zatím U-Prag mají kompilaci Work 2002–2007 shrnující tvorbu z prvních pěti let a alba 44 thousand actors in 16 flats (2009) a Seconds of Life (2015).

Dodal: Daniel Petkevič
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 15. 5. 2019 08:00
Chovancová, Michaela. 2019. U-Prag přichází s novinkou Perspective a zvou na křest alba . Vychytané.cz. [Online] 15. 5. 2019. [Citace: 1. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13027. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/U-Prag-prichazi-s novinkou-Perspective-a-zvou-na-krest-alba-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.096s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.239.119.61
Serverový čas: středa 1. února 2023 09:37