Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Pam Rabbit v novém videoklipu Soulless bojuje s člověkem bez duše

V novém videoklipu Soulless bojuje letošní finalistka Eurovize Pam Rabitt s člověkem bez duše.
Přidat na Facebook
Zpěvačka, textařka a tanečnice Pam Rabbit přichází se novým videoklipem k singlu Soulless. Finalistka letošní Eurovize v něm vypráví o lidské lhostejnosti, chladu i současných partnerských vztazích. Letos na podzim plánuje vydat debutové EP, které připravuje s The Glowsticks a producentem Borisem Carloffem.Pam Rabbit vydává v pořadí již 4. singl, tentokrát se jedná o písničku Soulless. „Při psaní a skládání jsem našla inspiraci v lidech, kteří se v těžkých situacích sami staví do role obětí a následně neumí svůj život a sebe změnit k lepšímu, buď nemají sílu nebo rezignovali,” říká zpěvačka dodává: „Občas se zkrátka i hodný člověk stane vlivem okolností chladným a lhostejným.“ Skladba Soulless vznikla v Lisabonu ve spolupráci s portugalským producentem Soundskillz a dokončena byla v Praze s producentem Filipem Vlčkem. Nahrávání proběhlo opět ve studiu Borise Carloffa

Soulless je středně rychlá RnB / Trap píseň a tematicky navazuje na zpěvaččinu předchozí skladbu Try, vydanou před několika měsíci. Nový singl popisuje seznámení s někým, kdo o sobě tvrdí, že nemá duši. „Ten člověk zkrátka uzamknul své pocity, protože emoce jsou v jeho očích slabost a na důkaz vlastní síly si pohrává s ostatními.Umění manipulace je něco jako štít, jak zakrýt vlastní bolest,“ komentuje singl Pam Rabbit.

Talentovaná Češka arménského původu se sama ujala režie videoklipu, o kameru se postaral Jakub Sedmera. K natáčení využili hlavně obyčejné prostory bytů a tělocvičen, s cílem přeměnit je na abstraktní místa. Za pomoci stříbrného alobalu vytvořili chladná a neosobní futuristická prostředí. Tomu kontrastuje zcela bílá místnost plná malířské fólie vykreslující lidskou čistotu a nevinnost. Téma nevinnosti znamená pro Pam Rabbit zásadní tvůrčí motiv. Ke znázornění využívá symbol králíka, jež je ostatně součástí jejího jména.

Pam aktuálně pracuje na debutovém EP, které vznikne v kolaboraci s The Glowsticks a Borisem Carloffem. Kromě zpívání se věnuje psaní textů, nejen pro sebe, ale i jiné umělce a ve volném čase tancuje street dance.

Více informací
Instagram: http://www.instagram.com/pam.rabbit/
Facebook: http://facebook.com/IamPamelaMusic/
Web: http://www.pamrabbit.com/
YouTube: http://www.youtube.com/channel/UCS8xDl1liCUBg6DbxRLQnng

Dodala: Barbora Olšanová
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 15. 5. 2019 10:00
Chovancová, Michaela. 2019. Pam Rabbit v novém videoklipu Soulless bojuje s člověkem bez duše. Vychytané.cz. [Online] 15. 5. 2019. [Citace: 4. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13012. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Pam-Rabbit-v-novem-videoklipu-Soulless-bojuje-s-clovekem-bez-duse
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.09s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.80.119
Serverový čas: sobota 4. února 2023 16:53