Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Britští Anteros zahřejí publikum One OK Rock

Japonská pop-rocková kapela One OK Rock, která momentálně jede jako speciální host asijské části turné Eda Sheerana, oznámila support, se kterým dorazí 20.května do Prahy.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
One OK Rock
pondělí 20. května 2019 21:00
(konec +- úterý 21. května 2019 04:00)
Lucerna - Velký sál
Praha (CZ)
Bude jím britská popová kapela Anteros, která One OK Rock doprovodí na několika koncertech jejich ‘Eye Of The Storm Tour‘.

Anteros se pojmenovali podle řeckého boha opětované lásky – docela příhodné jméno indiepopové kapely, do jejíž hudby je tak snadné se zamilovat. Tahle londýnská čtveřice se hlásí k vlivu Blondie, Brandona Flowerse, labelu Motown i diska. “Zníme jako tequila smíchaná s banány se špetkou skořice, “ říká zpěvačka Laura Hayden, které koluje v žilách anglická a španělská krev. Kdysi uváděla španělskou MTV, dnes jezdí, dle svých slov, s “putovním cirkusem” po boku Harryho Balazse, Joshe Rumbleho a Jacksona Couzense. V posledních několika letech doprovázeli na turné Two Door Cinema Club nebo White Lies, zahráli si na Glastonbury a nadchli několik osobností djovského nebe včetně Annie Mac a Phila Taggarta. Dle novin Guardian a Independent Anteros “umí proměnit zármutek v něco, na co si s chutí zatančíte.”

Nedávno kapela vydala svůj albový debut When We Land, kolekci jiskřivých, někdy hořkosladkých písniček o “ lehkých mladých srdcích, která jsou připravena na to být zlomena...” Někdy je to blondieovský pop rock, někdy elektro-pop s vlivy grunge (Afterglow), někdy introspektivní folk-rock, který vám uvízne v hlavě (Ordinary Girl). Skladby na desce mají jedno společné - spojuje je barevná zvuková paleta a poetické texty. Album produkoval držitel ceny Mercury Charlie Andrew (Alt-J, Bloc Party, Marika Hackman).

Ať už během jejich elektrizujících koncertů nebo na desce Anteros dosahují skvělé rovnováhy mezi závažnými tématy a úžasnými tanečními rytmy. A dostanou vás během prvních tónů - vaše srdce, uši i nohy.

Vstupenky na pražský koncert One OK Rock, před kterými vystoupí právě Anteros, se prodávají za 790 Kč + poplatky na www.goout.cz a v sítí Ticketmaster. V případě nevyprodání vstupenek v předprodeji pak budou na místě v den koncertu za 950 Kč.

V prodeji je také limitovaný počet VIP vstupenek, které obsahují následující:

Vstupenka na koncert
Meet and Greet s kapelou ONE OK ROCK
Laminovaná VIP kartička
ONE OK ROCK páska na zápěstí
Přednostní vstup do sálu


Více info:
www.oneokrock.com
www.facebook.com/ONEOKROCK
www.anterosofficial.com
www.facebook.com/anterosofficial
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

Facebooková událost: http://www.facebook.com/events/410637953017091/

Přímý link na vstupenky: http://goout.net/cs/listky/one-ok-rock/nbce/

Dodal: Michal Rejzek
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 10. 5. 2019 14:00
Chovancová, Michaela. 2019. Britští Anteros zahřejí publikum One OK Rock. Vychytané.cz. [Online] 10. 5. 2019. [Citace: 4. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=13004. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Britsti-Anteros-zahreji-publikum-One-OK-Rock
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.105s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.80.119
Serverový čas: sobota 4. února 2023 16:39