Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Co Městská policie a Barum Rally 2008?

Co pro obyvatele města Zlín připravila Městská policie? Na co si máte dávat pozor? V článku ;)
Přidat na Facebook
Ve dnech 22. – 24. srpna 2008 se ve Zlíně a okolí uskuteční již 38. ročník Barum rally Zlín 2008, která je vedle FIA Mistrovství Evropy jezdců v rally (ERC) zařazena do prestižního světového seriálu Intercontinental Rally Challenge (IRC).

Vzhledem k tomu, že se letos očekává příjezd vysokého počtu závodníků světových tříd, spojený s mimořádnou diváckou návštěvností, přijala Městská policie Zlín v souvislosti s tímto motoristickým sportovním podnikem zvláštní bezpečnostní opatření, které zasáhne do běžného výkonu služby již od čtvrtečního večera a potrvá až do ukončení rallye v neděli 24. srpna 2008.
MP Zlín nasadí na jednotlivá dílčí opatření v průběhu letošní Barum rally na 60 strážníků, kteří budou společně s policisty Policie ČR dbát na bezpečnost v ulicích našeho města.

Největší nápor MP Zlín očekává v průběhu páteční rychlostní zkoušky v centru města, která do ulic přiláká desetitisíce sportovních příznivců a přinese značné změny v organizaci dopravního provozu a to jak na silnících, tak i na železnici. Jednotlivé hlídky MP Zlín i republikové policie se budou nacházet prakticky po celé trase této rychlostní zkoušky, zároveň však nedojde k oslabení standardního výkonu služby i v jiných částech města.

Městská policie Zlín vyzývá všechny fanoušky motoristického sportu, kteří se přijdou na jednotlivé rychlostní zkoušky podívat, aby se ve vlastním zájmu seznámili s bezpečnostními doporučeními, bezvýhradně uposlechli pokyny pořadatelů a dbali na ochranu svého života, zdraví i majetku. Všichni diváci soutěži přihlížejí na vlastní nebezpečí a tak je především v jejich zájmu, aby výše uvedené dodržovali.

Městská policie Zlín dále vyzývá diváky, aby při sledování závodu respektovali oprávněné zájmy jiných subjektů a nevstupovali bez jejich svolení na soukromé pozemky či budovy. Při minulých ročnících byly totiž zaznamenány případy, kdy někteří spoluobčané za účelem lepšího výhledu byli schopni šplhat po okolních budovách. Je si však třeba uvědomit, že např. stříška nad vchodem není konstruována pro zatížení stojícími osobami, které tak vážnému nebezpečí vystavovaly nejen sebe, ale i spoluobčany stojící kolem. Rovněž rodiče dětí by měli mít náležitý přehled o pohybu a činnosti svých potomků.

Vydal: Mgr. Šárka Škubalová, Mgr.Pavel Janík
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
pátek 22. 8. 2008 13:00
Prachař, Štěpán. 2008. Co Městská policie a Barum Rally 2008?. Vychytané.cz. [Online] 22. 8. 2008. [Citace: 26. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1298. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Co-Mestska-policie-a-Barum-Rally-2008?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.067s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.235.188.113
Serverový čas: úterý 26. září 2023 23:56