Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Hvězda žánru grime STORMZY vydala singl Vossi Bop

Když v únoru 2017 vydal Stormzy debut Gang Signs & Prayer, ustanovil nový rekord. Žádné album předtím nezaznamenalo v prvním týdnu tolik přehrání ve streamingových službách jako Gang Signs & Prayer.
Přidat na Facebook
Stormzy tehdy překonal všechny včetně Drakea a Justine Biebera. Jeho deska se zároveň stala první grime nahrávkou, která dosáhla na č.1 v britské hitparádě. Hashtag #NationalStormzyDay sdíleli v den vydání desky nejen Stormzyho fanoušci, ale též zpěvačka Adele i kolegové Wiley nebo Ed Sheeran. Sheeran vyjádřil podporu talentovanému rapperovi na předávání cen Brit Awards, když si ho pozval na vystoupení a zároveň oficiálně vydal i Stormzyho remix singlu Shape Of You. O rok později už si Stormzy z udílení cen britského gramofonového průmyslu odnesl dvě hlavní ceny, v obou případech přitom porazil favorizovaného Eda Sheerana.

Na druhé album se minimálně v Británii netrpělivě čeká. Stormzy se upsal vydavatelství Atlantic a s jeho podporou doufá v globální úspěch. A první singl Vossi Bop dává tušit, že s frontálním útokem na posluchače po celém světě to myslí opravdu vážně.Zdroj: LIBOR LISÝ, WARNER MUSIC CR
Tina
(Martina )
úterý 30. 4. 2019 09:00
, Martina . 2019. Hvězda žánru grime STORMZY vydala singl Vossi Bop. Vychytané.cz. [Online] 30. 4. 2019. [Citace: 8. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=12975. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Hvezda-zanru-grime-STORMZY-vydala-singl-Vossi-Bop
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.063s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.232.31.206
Serverový čas: středa 8. února 2023 12:11