Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

V Lucerna Music Baru v říjnu zazáří Heather Nova

25 let po svém úspěšném průlomovém albu Oyster se Heather Nova vrací s novým silným albem, které se kvalitou blíží tomu nejlepšímu, co kdy vytvořila.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Heather Nova

středa 16. října 2019 21:00
(konec +- čtvrtek 17. října 2019 04:00)
Lucerna - Music Bar
Praha (CZ)
16. října svoji novinku představí také v Lucerna Music Baru.

Vstupenky v následujících kategoriích jsou v prodeji na pokladně a webu Lucerna Music Baru (na pokladně bez poplatků) a na GoOut.cz:


SEZENÍ

Platinum 890 Kč + poplatky

Gold 790 Kč + poplatky

Silver 690 Kč + poplatkySTÁNÍ 590 Kč + poplatky

Mezi její prvotinou a novinkovým albem vydala celkem osm desek, které byly kladně hodnoceny kritikou a nadšeně přijaty jejími fanoušky.

Heather Nova celou tu dobu neúnavně koncertovala, vystupovala na velkých festivalech i v klubech či kostelích, její hudba zazněla v televizních seriálech a hollywoodských filmech, vydala knihu poezie a kreseb, zadarmo hrála pro pacienty v nemocnicích. Nové album Pearl obsahuje jedenáct skladeb nahraných v Youthově studiu v horách ve Španělsku a vychází letos v květnu. Vydání alba nebylo dle zpěvaččiných slov plánováno na dvacáté páté výročí vydání alba Oyster (které produkoval také Youth). Heather zaslala své demonahrávky Youthovi, který vzápětí odpověděl - “Naprosto nádherné věci – chci je produkovat všechny – vidím spojitost s Oyster, ale tyhle písničky jsou lepší!““Moje písničky vždycky odrážely můj vnitřní svět. V době skládání písní na tuhle desku jsem se po dvacetiletém manželství rozvedla, strávila pár roků sama… během té doby jsem cítila, jak se mi znovu vracejí pocity klidu, nezávislosti a mého silného pocitu sepjetí s přírodou. A pak jsem se k svému překvapení bláznivě zamilovala. Proto je na desce několik písní o lásce a touze po životu (“All the Rivers” nebo “After all this Time”). A dvě písničky o rozvodu…

A kruh se v souvislosti s Oyster uzavírá v písničce „Over the Fields“. Na Oyster byla píseň Island o muži, který mě kdysi zneužíval. Loni jsem se doslechla, že umírá. Po třiceti letech jsem ho poprvé oslovila a řekla, že mu odpouštím. Napsal mi neuvěřitelný omluvný dopis plný lítosti. Jako by se to tím uzavřelo. Po jeho smrti jsem napsala „Over the Fiels.“ Je to písnička o odpuštění a soucitu s trápenou duší, která v životě nenašla jasnou cestu.“Jako by Oyster – Ústřice po letech zážitků a zkušeností vydala svou Pearl – Perlu.Více info:


www.heathernova.com

www.facebook.com/HeatherNovaOfficial

www.musicbar.cz

www.facebook.com/lucernamusicbar

www.dsmacku.com

www.facebook.com/dsmackupromotion

Facebooková událost: http://www.facebook.com/events/2299068233747268/

Přímý link na vstupenky: http://goout.net/cs/listky/heather-nova/fsie/

Dodal: Michal Rejzek
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 9. 4. 2019 15:00
Chovancová, Michaela. 2019. V Lucerna Music Baru v říjnu zazáří Heather Nova. Vychytané.cz. [Online] 9. 4. 2019. [Citace: 22. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=12946. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/V Lucerna-Music-Baru-v rijnu-zazari-Heather-Nova
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.077s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.206.194.21
Serverový čas: pátek 22. září 2023 00:55