Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

ROBIN SCHULZ má jednu z nejhranějších písní v Evropě

Německý producent ROBIN SCHULZ patří k nejoblíbenějším reprezentanům EDM u nás. Aktuálně slaví úspěch se singlem Speechless.
Přidat na Facebook
Streaming a chování posluchačů zcela změnily zavedený pořádek v hudebním průmyslu. Životnost většiny singlů se dnes počítá na měsíce, hity se z nich často stávají až dlouho po vydání. Stačí se podívat na aktuální přehled nejžádanějších nahrávek v digitálních službách. Alec Benjamin vydal přelomový singl Let Me Down Slowly v polovině loňského roku a stejně na tom jsou i další hity z čela žebříčku včetně skladby Speechless, na které s Robinem Schulzem spolupracuje finská zpěvačka Erika Sirola. Rodák z německého Osnabrücku ji poprvé zveřejnil v polovině listopadu, zájem o ni však kulminuje až nyní.

Nahrávka je šestou nejhranější v evropských rádiích, u nás se minulý týden protlačila do Top 10 a na Slovensku je momentálně šestá. Z Nizozemí už přišel Schulzovi za prodej singlu zlatý certifikát. Nejnověji producent skladbu propaguje v Latinské Americe, kam si odskočil z promo cesty po USA.

Připomeňme, že Robin Schulz je jednou z největších hvězd současné taneční scény. Ve své sbírce má přes 250 zlatých, platinových a diamantových ocenění z třicetí zemí světa! U nás se proslavil nahrávkami Sugar, Prayer In C, Sun Goes Down nebo remixem Waves. Zatím vydal tři alba, to poslední Uncovered v roce 2017.Zdroj: LIBOR LISÝ, Warner Music Czech Republic
Tina
(Martina )
pátek 29. 3. 2019 16:00
, Martina . 2019. ROBIN SCHULZ má jednu z nejhranějších písní v Evropě. Vychytané.cz. [Online] 29. 3. 2019. [Citace: 1. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=12920. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/ROBIN-SCHULZ-ma-jednu-z-nejhranejsich-pisni-v-Evrope
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.136s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.238.72.180
Serverový čas: čtvrtek 1. prosince 2022 23:43