Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Máte doma malého Picassa? Ať nakreslí postavy ze Čtyřlístku.

Jejich autor ve videu ukazuje jak na to – Bobíka zvládne nakreslit i začátečník.
Přidat na Facebook
Kreslený Čtyřlístek se na plátnech kin objeví už příští týden. Než vás rozpohybované animované postavičky vtáhnou do svého příběhu, podívejte se, jak vznikají. Jejich autor, výtvarník Jaroslav Němeček, ve videu prozrazuje, že nakreslit například Bobíka zvládne podle jednoduchého návodu i začátečník.

Video s návodem, jak nakreslit Myšpulína i Bobíka nejdete zde:O filmu: Na kraji Třeskoprsk, v malém domku, bydlí čtyři kamarádi. Fifinka, Pinďa, Bobík a Myšpulín u táborového ohně vzpomínají na dobrodružství, která zažili v uplynulém roce. Každý z hrdinů vypráví příběh, který považuje za úplně nejlepší. S Pinďou zažijeme povedený horolezecký výlet na Ďáblův palec, s Myšpulínem napínavé pátrání po ukrutném Vlkodlakovi, s Bobíkem fantastickou cestu do vesmíru a s Fifinkou vánoční návštěvu u malých čertíků. Čí příběh bude nejkrásnější?
Premiéra filmu 4. dubna 2019.


Čtyřlístek slaví 50 let! Užijte si odpoledne s Fifinkou, Bobíkem, Pinďou a Myšpulínem!


Výstava Čtyřlístku v Praze
U příležitosti padesátiletého výročí vydání prvního čísla komiksu Čtyřlístek se bude od 8. května do 1. září 2019 konat výstava 50 let s Čtyřlístkem.
Základní linie výstavy je zaměřena na dětské publikum a pracuje s interaktivními prvky. Pozve děti do světa dobrodružství a zapojí je do hry, jejímž cílem bude představit současným dětem svět čtveřice postav z komiksu Čtyřlístek. Výstava proběhne v Muzeu hlavního města Prahy – Florenc. Více info http://www.muzeumprahy.cz/50-let-s-ctyrlistkem/.Lenny
(Lenka Nosková)
pátek 29. 3. 2019 08:00
Nosková, Lenka. 2019. Máte doma malého Picassa? Ať nakreslí postavy ze Čtyřlístku.. Vychytané.cz. [Online] 29. 3. 2019. [Citace: 2. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=12916. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Mate-doma-maleho-Picassa?-At-nakresli-postavy-ze-Ctyrlistku.
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.078s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.210.77.106
Serverový čas: pátek 2. prosince 2022 07:00