Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Období největších letních hudebních festivalů se blíží

Na který z nich se chystáte vy? A víte, jak je ve zdraví přežít?
Přidat na Facebook
Jestli vaše představa ideálně stráveného léta spočívá ve sbalení si stanu,spacáku a užití si zábavy na několikadenním hudebním festivalu, tak pro vás máme dobrou zprávu. Období těchto festivalů se pomalu, ale jistě blíží. A co nás na těch největších letos čeká?

Letošní velké festivaly tradičně odstartuje hudební festival Primavera sound v Barceloně a nenechá nikoho na pochybách, že jeho laťka bude v nabídce hudebních interpretů vysoko. V srdci Katalánska se můžete od 30. května do 1. června těšit na zpěvačku Cardi B či kapely jako Deerhunter a Interpol.

O legendárním festivalu Glastonbury se traduje, že je prakticky nemožné na něj sehnat lístky, které se tradičně vyprodají během prvních dvou minut po zahájení prodeje. Pokud ale budete mít štěstí, tak se od 26. až 30. června můžete vydat do anglického království a těšit se na headlinery jako The Killers, Kylie Minogue nebo Stereophonics.

Do Budapešti budete moci zavítat 7. až 13. srpna a potěšit se zde nejen lázněmi, ale i hudebním festivalem na ostrově Sziget. Letos zde na fanoušky čeká například Ed Sheeran, Foo fighters, Florence + The Machine a mnozí další.

Srbský festival Exitocení jak posluchači indie popu, tak heavy metalu. Letošní ročník pro vás schovává hudební poklady jako vystoupení kapely The Cure či zpěvačky Grety von Fleet. A proto neváhejte a zamiřte od 4. do 7. července do města Novi Sad a užijte si tak pravou hudební balkánskou atmosféru.

Fanoušci elektra a taneční hudby by se naopak měli 22. až 25. srpna vypravit do Británie na legendární festival Creamfields, jenž se jako každý rok odehrává v městečku Daresbury. Letošní ročník budou otevírat největší hvězdy jako Deadmou5 či Eric Prydz.

A co na festival vzít s sebou?
I přes všechno stálé veselí za rytmu hudby je potřeba mít na paměti, že několikadenní pobyt v otevřeném prostoru festivalového města může být velice náročný a nemnozí fanoušci si odnáší často vzpomínku spíšena spálená záda, nepříjemnou kocovinu či nohy po kolena zabořené v bahně. Co si tedy určitě nezapomenout vzít s sebou je pláštěnka, gumáky, dezinfekční gel na ruce, vlhké papírové ubrousky, deku, opalovací krém a sluneční brýle.

Tip na „ostřejší“ letní osvěžení:
Smirnoff Ice
Je osvěžující nízkoalkoholický nápoj na bázi vodky Smirnoff, světově nejprodávanější a oceňované pro svoji jemnost a čistotu. Třikrát destilovaná vodka Smirnoff je v tomto Ice provedení doplněná o chuť limety, což jí činí neskutečně osvěžující.

Zdroj: Kateřina Brádková, PR.Konektor
Ilustrační foto: Pixabay
Tina
(Martina )
čtvrtek 21. 3. 2019 10:00
, Martina . 2019. Období největších letních hudebních festivalů se blíží. Vychytané.cz. [Online] 21. 3. 2019. [Citace: 2. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=12906. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Obdobi-nejvetsich-letnich-hudebnich-festivalu-se-blizi
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.126s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.65.63
Serverový čas: pátek 2. prosince 2022 04:13