Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

V Praze měřily síly stovky tanečníků v breakingu, známe vítěze

Hlavní město České republiky o druhém březnovém víkendu opět ožilo tancem a hudbou.
Přidat na Facebook
Už potřetí se v Praze uskutečnil festival The Legits Blast. Taneční workshopy se špičkovými lektory z celého světa odstartovaly jedinečnou akci a celý víkend se v klubu Trezor odehrávaly napínavé taneční souboje, kterých se zúčastnili tanečníci z 58 krajin. V rámci napínavého finále se představila i crew The Squadron z USA.

,,Účast na zimním festivale The Legits Blast se každoročně zvyšuje. Důkazem toho je stále rostoucí návštěvnost. V kategorii dětí soutěžilo 89 bboys a brigls, ve Footworku si změřilo své síly až 182 soutěžících. V celosvětově známém konceptu Undisputed proti sobě nastoupilo dokonce 384 tanečníků a v rámci vyřazovací části v kategorii Rep Your Crew 80 skupin,” informuje Martin MG Gilian, organizátor festivalu.V napínavých tanečních dětských soubojích se nakonec podařilo zvítězit mladému bboyovi Gustasovi z Irska, v soutěži Undisputed vyhrál letošní lektor workshopu - bboy Victor (USA) reprezentující Red Bull BC One All Stars a ve Footworku nad hlavu zvedl vítěznou trofej bboy Apache z Ukrajiny. Nejhustší atmosféra nastala při finálové bitvě skupin - Rep Your Crew. Ve večerních hodinách zvítězili bboys Green Panda ve složení Robin, Slav, Alkoli, Kinder, Gimnast, Yan, Beetle, Uzee Rock, kteří se utkali s americkým týmem The Squadron ve složení Phil, P-Nut, El Nino, Lean Rock, Victor, Nasty Ray, Keebz, RoxRite.

Dodala: Jana Kalinová
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 20. 3. 2019 08:00
Chovancová, Michaela. 2019. V Praze měřily síly stovky tanečníků v breakingu, známe vítěze. Vychytané.cz. [Online] 20. 3. 2019. [Citace: 29. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=12904. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/V-Praze-merily-sily-stovky-tanecniku-v-breakingu,-zname-viteze
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.082s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.229.119.176
Serverový čas: úterý 29. listopadu 2022 23:14