Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

ALEC BENJAMIN si s Let Me Down Slowly výrazně polepšil

Zpěvák ALEC BENJAMIN je jedním z největších zjevení prvních měsíců roku 2019. Jeho singl Let Me Down Slowly momentálně patří k nejúspěšnějším písničkám v rádiích i na internetu.
Přidat na Facebook
Nestává se často, aby tuzemský digitální prostor a rádia udávaly celoevropský trend. V případě skladby Let Me Down Slowly a jejího úspěchu v hitparádách však patříme k premiantům. V přehledu nejhranějších písniček je Benjaminův hit druhý, mezi nejstreamovanějšími singly ho u nás najdete na čtvrtém místě. V globálním žebříčku Spotify se přitom pohybuje na pomezí druhé a třetí desítky. Tklivá písnička se českým posluchačům zjevně zalíbila rychleji než ostatním.
Sotva plnoletý mladík z Phoenixu sám sebe nazývá vypravěčem. Zatímco většina jeho kolegů dnes klade důraz na precizní produkci, Alec si vystačí s lo-fi zvukem. Inspirován Eminemem i Paulem Simonem tvoří podmanivé písně plné emocí, které mohou v minimalistickém pojetí vyniknout. V Americe už stihl zabodovat s několika skladbami, ale teprve singl Let Me Down Slowly mu zajistil pozornost i v dalších zemích. Původně skladbu vydal už v polovině loňského roku, letos zájem o ni přiživil novou verzí, ve které mu hostuje hvězdná Alessia Cara.Zdroj: LIBOR LISÝ
Tina
(Martina )
středa 20. 3. 2019 08:00
, Martina . 2019. ALEC BENJAMIN si s Let Me Down Slowly výrazně polepšil . Vychytané.cz. [Online] 20. 3. 2019. [Citace: 2. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=12901. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/ALEC-BENJAMIN-si-s-Let-Me-Down-Slowly-vyrazne-polepsil-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.06s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.210.77.106
Serverový čas: pátek 2. prosince 2022 18:24