Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Th!s a Vees změří své síly 19. 3. v LMB

Čerstvá pražská root - rocková kapela – legendy prázdných sálů TH!S a 13 let neobjevení budějovičtí indie - rock’n’rolloví matadoři VEES změří 19. 3. 2019 své síly v otevřeném souboji kapel přímo v Lucerna Music Baru!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
TH!S vs. VEES - ROCK OFF FINAL SHOW
úterý 19. března 2019 21:00
(konec +- středa 20. března 2019 04:00)
Lucerna - Music Bar
Praha (CZ)

Finálový koncert společného turné těchto z/ne/přátelených formací se ponese v boxerském duchu. Obě kapely zaujmou svá místa na pódiu najednou a budou se střídat po kolech jako v boxerském ringu.

Dojde tak na nejpřímější konfrontaci, která slibuje mnohé nejen slovní šarvátky!

O výsledku jednotlivých kol budou rozhodovat diváci, a to pomocí svých hlasivek a předmětů létajících na pódium (podprsenky, utržená rodidla nebo naopak pivo).

Celou TH!S vs VEES ROCK OFF FINAL SHOW bude provázet konferenciérská legenda a pro tento večer rockový rozhodčí pan SLÁVEK BOURA, který s sebou přinese kotel zábavy! “Tohle rokenrolový rande bude troche vabank!”

Celá show bude postupně gradovat, až se nakonec obě kapely propojí v jednu a dojde na mocný a pochopitelně i ohlušující závěr!!!

U toho prostě chcete bejt!

Vstupenky pořídíte v předprodeji za 230 Kč (+ poplatky) na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků), na webu Lucerna Music Baru, GoOut.cz a v sítích Ticketmaster a Ticketportal. Na místě 290 Kč.

Pozvánka od Slávka Boury!Lístky:
http://www.musicbar.cz/program/ths-vees/

FB událost:
http://www.facebook.com/events/382895492255207/

TH!S – o kapele
Pražská kapela TH!S (vyzyvatel) vydala na konci loňského roku své druhé EP, které je zároveň druhou půli jejich prvního alba, které dohromady nese název “We are TH!S…and this is our SH!T”. Album shrnuje první etapu původní tvorby této energické čtveřice, která letos zaujala nejedno ucho i oko na letních festivalech. Ty totiž letos brázdila jak smyslu zbavená a zahrála si tak na takových akcích jako Metronome festival Prague, Rock for People, Colours of Ostrava, Benátská noc, Keltská noc nebo třeba Terezínská cihla. Na jaře dokonce stihla předskočit skotským legendám Franz Ferdinand na jejich pražském koncertě ve Fóru Karlín, kde si je pochvaloval i sám zpěvák a frontman FF Alex Kapranos. Příznivě na tuhle partu reagují i hudební recenzenti, což samozřejmě potěší. Jejich hudba je přímočará, energická a strhující stejně jako jejich show!

Vees – o kapele
Jihočeské trio Vees (vyzývaní) patří mezi matadory české nezávislé rock'n'rollové scény. Jejich debutové album Foe Dry, které vyšlo v roce 2012, skvěle přijali jak fanoušci, tak odborná veřejnost. Ve stejném roce zvítězili v kategorii cena diváků v přehlídce Český Tučňák. V roce 2013 následovalo EP Golden Preview, ke kterému kapela uspořádala turné po velkých českých klubech společně s kmotry Mardošou z Tata Bojs, Zdeňkem Bínou z minus123minut a Andym Čermákem ze Sunflower Caravan. Na něj pak navazovaly prestižní festivaly Grape, Colours of Ostrava a další. V současnosti je kapela řazena ke špičce tuzemské indie rockové scény a její suverénní a živelný koncertní projev je toho důkazem. Nyní přicházejí s novým albem, které nese příznačný název No Way Back.

Dodal: Jaromír Telenský
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 18. 3. 2019 18:00
Chovancová, Michaela. 2019. Th!s a Vees změří své síly 19. 3. v LMB. Vychytané.cz. [Online] 18. 3. 2019. [Citace: 4. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=12897. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Th!s-a-Vees-zmeri-sve-sily-19.-3.-v-LMB
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.074s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.207.136.189
Serverový čas: neděle 4. prosince 2022 03:15