Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

ZOO Zlín hledá jméno pro malou žirafí samičku

Zlínská zoo vyhlásila soutěž o nejhezčí jméno pro žirafí samičku, která se u nich narodila 30. července. Žirafí miminko se má čile k světu a vy se na něj můžete jít již podívat a popřemýšlet, jak by se mohlo asi jmenovat..
Přidat na Facebook
30. července se ve zlínské zoo narodilo 8 mládě žirafy Rothschildovy. Malá žirafka, samička, se má čile k světu a návštěvníci ji již mohou obdivovat v prostorném venkovním výběhu u pavilonu afrických kopytníků. Navíc zlínská zoo se rozhodla navázat na tradici z předchozích let a vybrat jméno pro malou žirafu podle nejlepšího návrhu od návštěvníků a příznivců zlínské zoo.

Soutěže se mohou zúčastnit všichni zájemci, jedinou podmínkou je, aby jméno alespoň trochu připomínalo domovinu žiraf - africký kontinent. Jméno pro žirafí samičku včetně telefonního kontaktu lze poslat poštou na adresu ZOO Zlín nebo lze využít oficiální e-mailové adresy zoo. V samotném areálu zlínské zoo pak návštěvníci mohou lístek s navrhovaným jménem vhodit do připravených boxů u obou vstupů do zoo. Soutěžní návrhy je nutno doručit do pátku 29. srpna.

Oficiální křtiny a vybrání výsledného jména proběhnou v sobotu 30. srpna v rámci zábavného programu "Rozloučení s prázdninami - EURODEN s poslancem Evropského parlamentu Mgr. Tomášem Zatloukalem". Autor vítězného jména se může těšit na speciální dárek od zoologické zahrady.

Zdroj: Zoo Zlin
www.zoozlin.eu
Foto: Ron D`Raine
majkl
(Michal Gaja)
úterý 19. 8. 2008 08:00
Gaja, Michal. 2008. ZOO Zlín hledá jméno pro malou žirafí samičku. Vychytané.cz. [Online] 19. 8. 2008. [Citace: 28. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1289. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/ZOO-Zlin-hleda-jmeno-pro-malou-zirafi-samicku
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.108s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 34.239.148.127
Serverový čas: čtvrtek 28. září 2023 03:30